G-5HQRNHEWSG Bosna Hersek ile Türkiye arasındaki kimlikle seyahat uygulaması hazırlık aşamasında – Bosnaklar1.com

Bosna Hersek ile Türkiye arasındaki kimlikle seyahat uygulaması hazırlık aşamasında

Bosna Hersek’te yaşayan imam ve papaz arkadaşlıklarını yeşil sahaya da taşıdı
Kasım 21, 2022
Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyinin yeni üyeleri görevlerini teslim aldı
Kasım 21, 2022

Bosna Hersek ile Türkiye arasındaki kimlikle seyahat uygulaması hazırlık aşamasında

Türkiye’nin Saraybosna Büyükelçiliği, Bosna Hersek’e girişlerde pasaport uygulamasının devam ettiğini duyurdu.

Bosna Hersek ile Türkiye arasında kimlikle seyahat uygulamasına ilişkin anlaşmanın imzalanması için teknik hazırlıkların devam ettiği, halihazırda Bosna Hersek’e girişlerde pasaport uygulamasının devam ettiği ifade edildi.

Türkiye’nin Saraybosna Büyükelçiliğince yapılan açıklamada, Türkiye ile Bosna Hersek arasında kimlikle seyahat uygulamasının başlatılması için bir anlaşma yapılması noktasında mutabakat sağlandığı belirtildi.

Söz konusu anlaşmanın imzalanması ve yürürlüğe girmesi için gereken teknik hazırlıkların Bosna Hersek iş birliğinde sürdürüldüğüne işaret edilen açıklamada, anlaşmanın yürürlüğe girdiği zamanın vatandaşlarla paylaşılacağı aktarıldı.

Açıklamada, kimlikle seyahat uygulamasının hazırlık aşamasında olduğuna işaret edilerek, halihazırda Bosna Hersek’e girişlerde pasaport uygulamasının devam ettiği kaydedildi. https://timebalkan.com/bosna-hersek-ile-turkiye-arasindaki-kimlikle-seyahat-uygulamasi-hazirlik-asamasinda/


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir