G-5HQRNHEWSG Bosna Hersek Türkleri Gençlik Gecesi Düzenlendi – Bosnaklar1.com

Bosna Hersek Türkleri Gençlik Gecesi Düzenlendi

Müslümanların ve İnsanlığın İzzeti: Aliya İzetbegoviç
Aralık 23, 2018
Bosna-Hersek’te yüzlerce kişi canları pahasına mayın temizliyor
Aralık 23, 2018

Bosna Hersek Türkleri Gençlik Gecesi Düzenlendi

Karamürsel Bosna Hersek Türkleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen gençlik gecesi bu akşam düzenlendi.

Karamürsel Bosna Hersek Türkleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen gençlik gecesi Karamürsel Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlendi.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program, slayt gösterisi ve Dernek Başkanı Erhan Yılmaz ve Türkiye Bosna Hersek Kültür Dernekleri Federasyonu Başkanı Ergün Erkap’ın açılış ve selamlama konuşmaları ile devam etti. son olarak günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yapan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, ”bu akşam burada toplanan Boşnak kardeşlerimin gecesini kutlar, hepinize iyi eğlenceler dilerim. ” dedi.

Konuşmaların ardından Karamürsel Bosna Hersek Türkleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğine maddi ve manevi yardımlarını hiçbir zaman esirgemeyen Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a Federasyon Başkanı Erkap ve Karamürsel Bosna Hersek Türkleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Erhan Yılmaz tarafından hediyeler takdim edildi.

Konuşmaların ardından süren program gençlerin eğlencesi ile devam etti.

http://timebalkan.com/bosna-hersek-turkleri-genclik-gecesi-duzenlendi/


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir