G-5HQRNHEWSG Boşnak Hoca İrfan Buz : “Çok önemli bir galibiyet aldık, mutluyuz” – Bosnaklar1.com

Boşnak Hoca İrfan Buz : “Çok önemli bir galibiyet aldık, mutluyuz”

280 Karakterlik Tweet Nasıl Atılır
Eylül 30, 2017
Cep telefonu kullanımı konusuda Avrupa’da bizden iyisi yok
Eylül 30, 2017

Boşnak Hoca İrfan Buz : “Çok önemli bir galibiyet aldık, mutluyuz”

Osmanlıspor Teknik Direktörü İrfan Buz, Kasımpaşa maçı sonrası yaptığı açıklamada, “3-0 kazandığımız için çok mutluyum” dedi.

Süper Lig’in 7. haftasında, Osmanlıspor sahasında Kasımpaşa’yı konuk etti. Ev sahibi ekip, İrfan Buz yönetiminde çıktığı karşılaşmada bu sezonki ilk galibiyetine, Kasımpaşa’yı 3-0 yenerek imza attı. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Buz, “Bu takım 260 gündür maç kazanamıyordu. Takım savunmasında sıkıntılarımızın olduğunu biliyorduk. Takımsal anlamda savunma parametrelerini yerine getirdiğimizi düşünüyorum. Geçiş oyunlarımız iyiydi. 3-0 kazandığımız için çok mutluyum. Doğruların üzerine gittiğinizde, takımın kalitesi belli oluyor. Hala eksiklerimiz var. Çok çalışmamız gerekiyor. Bu sadece bir galibiyetti ama önemli bir galibiyetti. Önümüzde Antalya kampı var, bu kampta eksiklerimizi gidererek daha iyi ve kırılgan olmayan bir takım kurmak ve doğruları yaparak bunların üzerine gitmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak : www.turkiyegazetesi.com.tr


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir