G-5HQRNHEWSG Bosnalı Arslan bebek hayatını kaybetti – Bosnaklar1.com
Boşnak lider İzzetbegovic’ten Yunanistan’a taziye mesajı
Temmuz 25, 2018
4N1K dizisinin Barış’ı Burak Yörük kimdir kaç yaşında aslen nereli?
Temmuz 25, 2018

Bosnalı Arslan bebek hayatını kaybetti

Beynindeki tümörün tedavisi için yaklaşık 7 ay önce Bosna Hersek’ten İstanbul’a getirilen bir yaşındaki Arslan bebek yaşam mücadelesini kaybetti.

Beynindeki tümörün tedavisi için yaklaşık 7 ay önce Bosna Hersek’ten İstanbul’a getirilen Arslan bebek, hayatını kaybetti.

Alınan bilgiye göre, beynindeki tümörün tedavisi için yaklaşık 7 ay önce ambulans helikopterle Türkiye’ye getirilen ve Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde tedavi altında bulunan 1 yaşındaki Arslan Kulacic, yapılan tüm müdahalelere rağmen dün akşam saatlerinde yaşam mücadelesini kaybetti.

Arslan Kulacic’in cenazesi, defnedilmek üzere ülkesine gönderilecek.

Beyninde kötü huylu tümör tespit edilen ve tedavisi için gerekli olan paranın toplanması için ülkesi Bosna Hersek’te yardım kampanyaları başlatılan Arslan Kulacic, yaklaşık 7 ay önce Türkiye’ye getirilmişti. Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde tedavi altına alınan Arslan bebeğin ilk doğum günü de 5 Temmuz’da hastane odasında kutlanmıştı.

AA

http://timebalkan.com/bosnali-arslan-bebek-hayatini-kaybetti/


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir