G-5HQRNHEWSG Bosnalı Sırp lider Cvijanovic, aldığı “Bağımsızlık Günü” tebrik mektubuna tepki gösterdi – Bosnaklar1.com

Bosnalı Sırp lider Cvijanovic, aldığı “Bağımsızlık Günü” tebrik mektubuna tepki gösterdi

Bosna Hersek’te “bağımsızlık günü” resepsiyonu düzenlendi
Mart 4, 2023
Novi Pazar’da Çıkan Yangında 4 Çocuk Hayatını Kaybetti
Mart 5, 2023

Bosnalı Sırp lider Cvijanovic, aldığı “Bağımsızlık Günü” tebrik mektubuna tepki gösterdi

Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Sırp üyesi Zeljka Cvijanovic, 1 Mart Bosna Hersek Bağımsızlık Günü’nün kendisi için bir “tatil olmadığını” söyleyerek, aldığı tebrik mektubuna tepki gösterdi.

Cvijanovic, Sırbistan’daki Sancak Demokratik Eylem Partisi (SDA Sancak) Genel Başkanı Sulejman Ugljanin’in kendisine bağımsızlık günü vesilesiyle gönderdiği tebrik mektubuna ilişkin sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Ugljanin’in mektubuna “çarpı” koyan Cvijanovic, paylaşımında “Bu benim tatilim değil ve bu marazi tarih için tebrik kartları kabul etmiyorum.” ifadesini kullandı.

Cvijanovic ayrıca, Bosna Hersek’te resmi tatiller üzerine bir kanun olmadığını ifade ederek, kendileri için tek ortak tatilin yılbaşı ve 1 Mayıs olduğunu kaydetti. https://timebalkan.com/bosnali-sirp-lider-cvijanovic-aldigi-bagimsizlik-gunu-tebrik-mektubuna-tepki-gosterdi/


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir