G-5HQRNHEWSG Emine Erdoğan, Makedonya Cumhurbaşkanı’nın eşi Maya İvanova ile görüştü – Bosnaklar1.com

Emine Erdoğan, Makedonya Cumhurbaşkanı’nın eşi Maya İvanova ile görüştü

Tuvalette telefonuyla oynayanlar dikkat!
Şubat 22, 2018
Makedonya-Türkiye Turizminde Hedef 200’er Bin Turist Ağırlamak
Şubat 22, 2018

Emine Erdoğan, Makedonya Cumhurbaşkanı’nın eşi Maya İvanova ile görüştü

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan ile Makedonya Cumhurbaşkanı’nın eşi Maya İvanova bir araya geldi.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetlisi olarak, Türkiye’ye resmi ziyarette bulunan Makedonya Cumhurbaşkanı Gyorge İvanov ve eşi Maya İvanova Türkiye’deki temasları devam ediyor. Bugün Ankara’da bir araya gelen Makedonya ve Türkiye First Lady’leri yaptıkları çalışmalar hakkında fikir alış verişinde bulundu. Makedonya Cumhurbaşkanı Gyorge İvanov’un eşi Maya İvanova’nın Emine Erdoğan’a TİKA’nın Makedonya’da gerçekleştirdiği projelerden dolayı teşekkür ettiği öğrenildi.

Makedonya Cumhurbaşkanlığı kabinesinden yapılan açıklamada Maya İvanova’nın Üsküp Devlet Hastanesi Çocuk Hastalıkları Kliniğine yapılan destek konusunda Emine Erdoğan’a teşekkürlerini ilettiği belirtildi. İvanova, TİKA tarafından desteklenen son derece önemli olan Çocuk Kliniği projesi ile çocuk hastalara karşıen modern koşullarda hizmet verildiğini ifade etti.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan çocuk kliniğinin başarılı bir şekilde faaliyet göstermesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek ziyaret etmek istediğini söyledi.

Resmi ziyaret kapsamında Türkiye’de bulunan Maya İvanov, Türkiye Başbakanı Binali Yıldırım’ın eşi Semiha Yıldırım ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun eşi Hülya Çavuşoğlu ile de görüştü.

Kaynak : http://timebalkan.com/emine-erdogan-makedonya-cumhurbaskaninin-esi-maya-ivanova-ile-gorustu-2/

 


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir