FİFA’dan Trabzonspor’un ‘şike’ başvurusuna olumsuz yanıt

Öğrencilere tek dal sigara satan esnafa 35 bin lira para cezası
Şubat 14, 2018
Kış Olimpiyatları’nda dağıtılan madalyaların maliyeti ne kadar?
Şubat 14, 2018

FİFA’dan Trabzonspor’un ‘şike’ başvurusuna olumsuz yanıt

FIFA’dan Trabzonspor’a şike süreci hakkında yapılan itirazla ilgili olumsuz cevap geldi.

Trabzonspor’un internet sitesinden yapılan açıklama şöyle:

“Bilindiği üzere, Trabzonspor Camiası, 2010-2011 sezonunda yapılan şike ve teşvikle mağdur edilmiştir. Camiamız; adalet, ülke sporu ve insanı için mücadelesini sürdürmektedir.

Kulübümüz son olarak, 3 Temmuz 2017 tarihinde yaptığı başvuruyla, FIFA’yı göreve davet etmiştir. FIFA Disiplin Kurulu Başkanı adına gönderilen yazıda; “Verilecek bir karara halel gelmemek üzere”, şike sürecine müdahil olmama yönündeki görüş, Kulübümüz’e iletilmiştir. FIFA’dan gelen bu bilgilendirme yazısı şaşırtıcı değildir. Zira şike sürecinde, FIFA Başkanı Gianni İnfantino’nun da içinde olduğu ilişkiler ağı, Fransız Le Monde ve İngiliz The Guardian gazeteleri tarafından tüm dünyaya ilan edilmiştir.

Trabzonspor Kulübü; şikeyle gasp edilen haklarını geri alana kadar mücadelesinden asla vazgeçmeyecektir. Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da gerekli tüm başvurular Kulübümüz tarafından yapılacak ve titizlikle takibe devam edilecektir.”

Kaynak : http://www.istanbulgercegi.com/fifadan-trabzonsporun-sike-basvurusuna-olumsuz-yanit_161907.html


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.