Instagram hesabı nasıl silinir? Instagram hesap silme, Instagram hesabı dondurma

Instagram şifremi unuttum ne yapmalıyım? Instagram şifre yenileme
Mart 12, 2018
TEKNOFEST İstanbul festivali başlıyor
Mart 12, 2018

Instagram hesabı nasıl silinir? Instagram hesap silme, Instagram hesabı dondurma

Son zamanların popüler fotoğraf ve video uygulaması olan Instagram’da hesap kapatma, dondurma ve silme işlemleri nasıl yapılır diyorsanız haberimizi okuyun.

Sosyal medya gününümüzde hayatımızın önemli bir parçası. Ne yaparsak yapalım sanal dünyadaki renkli hayatı bir türlü bırakamıyoruz. Popüler sosyal medya heaplarından biri olan Instgram’ı dondurmak yeterli olmuyorsa kesin çözüm olarak hesabınızı silebilirsiniz. Ya da iki hesabınız varsa birini silebilir, dondurabilir ve kapatabilirsiniz. İşte Instagram hesap silme, Instagram hesabı kapatma, Instagram hesabı dondurma işlemleri..

Instagram hesabı nasıl silinir?-Instagram hesap silme

Sosyal ağların gelişimiyle birlikte, arkadaşlarımız ile benzer ortamlarda yer almak için pek çok sosyal ağda hesap açıyoruz. Ancak pek çok kişi, kullandığı sosyal ağdan memnun kalmadığında, hesabını silmek istiyor. Peki, fotoğraf paylaşma odaklı en popüler sosyal ağ olan Instagram‘daki hesabımızı kalıcı olarak nasıl sileceğiz?İşte tüm detayları ve fotoğraflı anlatımı ile Instagram hesabını kalıcı olarak silme.

Hesabınızı kalıcı olarak silmek için:

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/accounts/remove/request/permanent/ adresine gidiniz. Instagram internet sitesine giriş yapmadıysanız, öncelikle giriş yapmanız istenir. Hesabınızı Instagram uygulamasının içinden silemezsiniz. Hesabını neden siliyorsun? sorusunun yanındaki açılır menüden bir seçim yapın ve şifrenizi tekrar girin. Hesabınızı kalıcı olarak silme seçeneği, sadece menüden bir sebep seçtiğinizde görünür.

Hesabımı kalıcı olarak sil’e tıklayın veya dokunun.

Instagram hesabınızı kapatmak istiyorsanız ancak tamamen silmek istemiyorsanız hesabınızı dondurabilirsiniz. Instagram hesabını dondurduğunuz zaman instagram hesabınız görülmez olacaktır. Telefondan veya bilgisayardan tekrar giriş yaptığınız zaman instagram hesabınız tekrar aktif hale gelecektir.

Farklı bir hesabı silmek istiyorsanız, Hesabını Sil sayfasının sağ üst köşesindeki kullanıcı adına tıklayın ve Çıkış Yap’ı seçin. Silmek istediğiniz hesapla tekrar giriş yapın ve yukarıdaki talimatları izleyin.

Instagram.com’a bir mobil tarayıcıdan veya bilgisayardan giriş yapın. Instagram hesabınızı Instagram uygulamasının içinden geçici olarak kapatamazsınız. Sağ üst kısımdaki insan simgesine dokunun veya tıklayın ve Profili Düzenle’yi seçin. Ekranda aşağıya inin, sağ alttaki Hesabımı geçici olarak kapat’a dokunun veya tıklayın. Hesabını neden kapatıyorsun? sorusunun yanındaki açılır menüden bir seçim yapın ve şifrenizi tekrar girin. Hesabınızı kapatma seçeneği, sadece menüden bir sebep seçtiğinizde görünür.

INSTAGRAM NEDİR?

Instagram , akıllı telefonlar için popüler bir fotoğraf paylaşım uygulamasıdır . Diğer sosyal ağlarla karşılaştırıldığında, Instagram nispeten basittir – sadece arkadaşlarınızla fotoğrafları paylaşmaya odaklanmıştır.

Kaynak . https://www.azonceoldu.com/teknoloji/instagram-hesabi-nasil-silinir-instagram-hesap-silme-instagram-hesabi-dondurma-5aa629ed76381c2d166d0688

 


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.