G-5HQRNHEWSG Pendik’in Değeri Sapanbağları – Bosnaklar1.com

Pendik’in Değeri Sapanbağları

Twitter Beğen düğmesi değişiyor
Kasım 13, 2018
Boşnaklardan Aydın Orman Ürünlerine Ziyaret
Kasım 18, 2018

Pendik’in Değeri Sapanbağları

Boşnak Haber Sitemizin Genel Yayın Yönetmeni Eyüp Sedat Ramoğlu Boşnak Hemşehrimiz Sapanbağları Mahallesi Muhtar Adayı Selahattin Egi ile özel röportaj gerçekleştirdi.

Muhtar Adayı Selahattin Egi, mahallenin sosyal, kültürel ve siyasi potansiyelinin marka olabilecek düzeyde bulunduğunu ifade ediyor.

Sapanbağları’nda EGİ Ahşap Dekorasyon Atölyesi’nde babadan kalma (Kadri Egi) mesleğini sürdürmekte olan Selahattin Egi muhtar adaylığını açıkladı. Kendisi de mahallenin demografik yapısında olduğu gibi Boşnak asıllı olan Egi, Balkanspor’da yıllarca futbol oynamış ve yöneticilik yapmış bir isim.

Adaylığı ile ilgili olarak Boşnak Haber sitemize bir açıklama yapan Egi, hiç bir siyasi açıdan bakmadan herkese tarafsız bir şekilde hizmet vermeye hazırım dedi. Devletin kurumları aracılığı ile mahallemizde bulunan durumu olmayan vatandaşlarımıza ve tüm halkımıza hizmet vermek için bu yola çıktım. Tüm Sivil Toplum Örgütleriyle,Derneklerimizle,Bosna Sancak Derneğimizle,Belediyelerimizle,Spor klüpleriyle ortak projelerle çalışmaya hazırız. Genç bir muhtar adayı olan Selahattin Egi gençlerimize yönelik çalışmalarımızda olacak dedi. Sapanbağları Mahallesi gerek siyasi, gerek sosyal ve kültürel anlamda potansiyeli olan bir mahalle. Sapanbağları Mahallemizi Markalaştıracağım dedi.

Son Olarak Boşnak Haber sitemiz hakkında görüşlerini söyledi ; Boşnak Camiası için çok değerli bir site genel yayın yönetmeni Eyüp Sedat Ramoğlu’na başarılar diliyorum. Boşnak camiasına büyük hizmet veriyor. İnşallah daha iyi olur diye notunu düştü.

Bizlerde Boşnak Haber sitemiz olarak Sapanbağları Mahallesi Boşnak Hemşehrimiz Selahattin Egi’ye çıktığı bu yolda başarılar diliyor ve destekçisi olduğumuzu söylüyoruz.

Boşnak Haber Sitemiz : www.bosnaklar1.com


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir