G-5HQRNHEWSG Safiye Soyman köpek eti yüzünden hastanelik oldu! – Bosnaklar1.com

Safiye Soyman köpek eti yüzünden hastanelik oldu!

Eser Yenenler, Acun Ilıcalı’nın ipliğini pazara çıkardı!
Kasım 18, 2017
20 yıl önce parasızlıktan okulu bırakıp kasap çırağı olan bu çocuğu tanıyabildiniz mi?
Kasım 18, 2017

Safiye Soyman köpek eti yüzünden hastanelik oldu!

‘Dünya Güzellerim’ programında Bülent Ersoy, Banu Alkan ve Burcu Esmersoy’la beraber Hindistan’a giden Safiye Soyman, çekimler sırasında yanlışlıkla köpek eti yediğini, aslında Ersoy’u yılan sokmadığını, Hint inanışına göre kutsal sayılan Ganj Nehri’nde kırklandığını açıkladı.

Safiye Soyman, ‘Dünya Güzellerim’ programındaki ‘yılan sokma’ görüntüleri hakkında, “Yılan, Bülent Ersoy’u sokmadı teğet geçti. Sonra Bülent o yılanı kendi soktu” diyerek espri yaptı.

“TAVUK SANDIM, KÖPEK ÇIKTI”

Çekimlere ara verildiği sırada Vietnam’daki bir pazarda Banu Alkan ile karınlarının acıktığını ve tezgahta pişen tavuk sandıkları köpek etini yediklerini anlatan Soyman, “Dalgındım ve o sıra Banu, ‘Şundan yiyelim mi, tavukmuş’ dedi. Ben yedikten sonra fenalaştım. Köpek eti olduğunu söyleyince midem kalktı, hastanelik oldum” şeklinde konuştu.

“BÜLENT ERSOY’UN VÜCUDU KAYMAK GİBİ”

Ganj Nehri çekimlerinde suya düştüğünü ve düşmüşken Bülent Ersoy’la birlikte yıkanıp kırklandıklarını dile getiren Soyman, “Bülent’in vücudunu gördüm. Kaymak gibi, dip diri. Kendine iyi bakıyor. Kremlerini hep sürer. Vücudunun her yerinin kremi ayrıdır. Onunla nehirde resmen kırklandık, durmadan yıkandık. Orada ölülerini yıkadıklarını da sonradan öğrendim. Bilseydim yüzmezdim” ifadelerini kullandı.

“İNGİLİZCE ÖĞRENECEĞİM”

Ünlü şarkıcı, İngilizcesi nedeniyle yapılan komik yorumların hatırlatılması üzerine, “Hayatımdaki en büyük pişmanlığımın İngilizce bilmemek olduğunu gördüm ve utandım. En yakın zamanda özel hocadan İngilizce dersleri alacağım” dedi.

Kaynak : http://www.superhaber.tv/safiye-soyman-kopek-eti-yuzunden-hastanelik-oldu-92243-haber


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir