G-5HQRNHEWSG Seranay Sarıkaya şampuan reklamında oynadı – Bosnaklar1.com

Seranay Sarıkaya şampuan reklamında oynadı

Srebrenitsa’da yaşayan başörtülü öğrenciye Sırp akranları saldırdı
Şubat 23, 2020
Türkiye ve Bosna-Hersek’ten ilaç sektöründe dev anlaşma
Şubat 25, 2020

Seranay Sarıkaya şampuan reklamında oynadı


Head&Shoulders’ın merak uyandıran, Serenay Sarıkaya ile çektiği reklam filmi yayınlandı.

Yeni Supreme Arındırıcı ve Besleyici serisi için Serenay Sarıkaya’nın kamera karşısına geçtiği reklam filminde, son zamanların popüler ve merak uyandıran tekniği ASMR kullanılarak fısıltıyla konuştuğu görülüyor. Sarıkaya, reklam filminde güzel ve yumuşak saçlarının sırrını izleyicilerle paylaşıyor.

2017 yılından bu yana Head&Shoulders’ın marka yüzü olan Serenay Sarıkaya bu hafta yaptığı sosyal medya paylaşımında takipçilerine saçları ile ilgili bir sır vereceğini söyleyerek Head&Shoulders ile birlikte ezberleri bozmaya geldiğini ve reklam filminin yakında yayınlanacağını duyurmuştu.

Herkeste merak uyandıran reklam filmi sonunda yayınlandı, reklamın Head&Shoulders’ın Yeni Supreme Arındırıcı ve Besleyici serisi için ASMR tekniği kullanıldığı görülüyor. Rahatlatıcı ve endorfin salgılamaya yardımcı etkisi olan, bedeni ve zihni rahatlatan ASMR tekniğinin kullanıldığı reklam filminde Serenay Sarıkaya fısıltıyla konuşuyor. Üç aşamalı ürünleri ile saç bakımına yeni soluk getiren Head&Shoulders Supreme’in yeni reklam filminde Serenay Sarıkaya güzel ve yumuşak saçlarının sırrının temiz bir saç derisi olduğu mesajını veriyor.

Kaynak : http://www.magazinsortie.com/ekonomi/seranay-sarikaya-sampuan-reklaminda-oynadi-h11610.html


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir