G-5HQRNHEWSG Twitter’dan kullanıcılarına bomba haber – Bosnaklar1.com

Twitter’dan kullanıcılarına bomba haber

WhatsApp kullananlar için Mavi Balina tehlikesi
Mart 10, 2018
Bosna Hersek’teki sürücülerin kış tecrübesi görenleri şaşırttı
Mart 10, 2018

Twitter’dan kullanıcılarına bomba haber

Twitter, kimliğini doğrulayan herkese ünlü mavi tik onayını vermeye hazırlanıyor.

Twitter’dan kullanıcılarına bomba haber
Twitter CEO’su Jack Dorsey, daha önce “bozuk” olduğunu kabul ettiği onay sistemine dair yeni bir strateji belirlediklerini duyurdu. Kullanıcıların sorularını yanıtladığı canlı yayında konuşan Dorsey, daha fazla kullanıcının onaylanmış hesaplara sahip olmasını planladıklarını duyurdu.

Habertürk’ün haberine göre; daha önce yalnızca sanatçı, sporcu ve politikacı gibi halka mal olmuş ünlü kişilerin profillerini onaylayan Twitter, kullanıcıların kimliğini ve güvenilirliğini doğrulayacak yeni bir süreç üzerinde çalışıyor.

Twitter, kimliğini doğruladığı ve profilinde olduğunu söylediği kişi olan tüm kullanıcılara onaylanmış hesap rozeti vermeyi planlıyor. Ancak yeni onay sürecinin ne zaman devreye sokulacağına dair herhangi bir açıklama yapılmadı.

“Dünyanın en güvenilir servislerinden bir tanesi olmak istiyoruz ve bunun için çok çalışmamız gerektiğini biliyoruz.” diyen Jack Dorsey, statü sembolü haline gelen onaylanmış hesap sistemini bir güven sembolüne dönüştürmeyi amaçlıyor.

Kaynak  : http://halktv.com.tr/twitterdan-kullanicilarina-bomba-haber-306313


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir