G-5HQRNHEWSG WhatsApp karanlık modu ile çok konuşulacak! – Bosnaklar1.com

WhatsApp karanlık modu ile çok konuşulacak!

Twitter kullanıcılarına virüs uyarısı!
Eylül 28, 2018
Anadolu Yakası Bosna Sancak Derneğin’de Resim Kursları Başlıyor
Eylül 29, 2018

WhatsApp karanlık modu ile çok konuşulacak!

WhatsApp, uzun zamandır beklenen Karanlık Mod özelliğini getirmeyi hedefliyor.

WhatsApp için yıllardır beklenen Karanlık Mod, yakında tüm kullanıcılar için yayınlanacak. Son zamanlarda birçok yeni özelliğe kavuşan WhatsApp, uygulamayı genişletmeye devam ediyor.

WABetaInfo tarafından paylaşılan bilgilere göre WhatsApp, uzun zamandır beklenen Karanlık Mod özelliğini getiriyor. Genellikle WhatsApp APK dosyalarını inceleyerek önümüzdeki dönemde gelecek özellikleri açığa çıkaran WABetaInfo, meraklılarına beklenen haberi müjdeledi.

Bunun dışında popüler mesajlaşma platformu WhatsApp ile Google arasında önemli bir anlaşmaya geçtiğimiz günler varılmıştı. Bu iş birliğiyle mesajlaşmaları yedeklemenin daha sorunsuz olması amaçlanıyor.

WhatsApp karanlık modu ile çok konuşulacak

Pek çok rakibinin aksine, mesajları kendi servisleri yerine mobil cihazlar üzerinde saklayan WhatsApp, yedekleme konusunda son birkaç yıldır Google Drive’dan yardım alıyor. Android kullanıcıları dilerlerse otomatik olarak mesajlarının bu bulut servisinde saklanmasına izin veriyorlar.

Sorun, bu yöntemin hesabınızın kotasını harcamasıydı. Ancak Google ile Facebook arasındaki yeni anlaşmayla bu sorun da ortadan kalkmış olacak. Bundan sonra yaptığınız yedeklemeler Drive kotanızdan sayılmayacak.!

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/guncel/whatsapp-karanlik-modu-ile-cok-konusulacak-5b9d9e348ca780389a5d02c2


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir