Çar. Tem 17th, 2024

Hedef 1 Milyon Boşnak Kampanyası

Sevgili Üyelerimiz öncelikle sizleri saygı ve sevgiyle selamlıyoruz.

Boşnaklar Sayfaları Arasında yine bir ilki ve güzel bir projeyi sizlere sunan tek Boşnaklar sayfasıyız. Farkın adresi olmaya geliyoruz. Hedef 1 Milyon Boşnak Kampanyası İlk Kez Bizim Boşnaklar sayfamızdan sizlere duyuruyoruz. Biz Başlatıyoruz Haydi Sizde Destek verin

Boşnaklar sayfamız 07.12.2012 den bugüne en kaliteli Boşnak kültürü paylaşımlarıyla yoluna devam ediyor. Boşnaklar sayfaları arasında hiç bir Boşnak sayfasının değinmediği önemli konulara değinen tek sayfayız.

Bizler Boşnak Büyüklerimizin yanında yetişen ve büyüyen gençler olarak Boşnaklık ve Boşnak kültürü nedir iyi biliriz. O yüzden sosyal medya üzerinde Boşnaklar’ın bir sosyal medya da buluşacağı kültürümüzün yaşatıldığı bir medya sayfası olsun istedik. Bugünlere kadar geldik ve yolumuza devam ediyoruz. Biz Boşnaklar sayfaları arasında en önemli bir konuya değinen tek sayfayız. Değindiğimiz önemli konularından biri ise: Boşnak Nanolarımız ve Dedolarımız (Ninelerimiz ve Dedelerimiz)’in bizlere öğrettikleri kültürümüzü,geleneklerimizi ve Boşnaklığımızı bizden sonraki gelecek genç nesillere bunları öğretmemiz gerekiyor. Yaşlılarımız bizim büyük ve en büyük neferlerimiz onlardır. O yüzden bizlerde Boşnaklar sayfaları arasında bu konuya değinen tek sayfa olarak her daim kültürümüzü paylaşıyoruz. Bizler sayfamızda Boşnak kardeşlerimizin en iyi sayfası olması için en güzel kaliteli paylaşımlarımızı sizlere sunmaya devam edeceğiz. Boşnaklar sayfası olarak bugüne kadar verdiğimiz en güzel hizmetin karşılığında siz kardeşlerimiz olarak sayfamıza verdiğiniz desteklerden dolayı bizleri daha çok mutlu ediyor. Başarımızın daha üstüne kalitesini arttırmaya devam ediyoruz. Sayfamız olarak bir karar aldık birçok Boşnaklar sayfası var fakat bazıları sayfalarının amacı siyaset yaparak sayfalarını büyütmektir. Ama bizim amacımız gerçekten Boşnak kardeşlerimize Boşnak kültürünü ve geleneklerini onlara güzel bir şekilde paylaşmak ve duyurmaktır. Boşnaklar sayfası adı altında kimse ne bir siyaset ne bir başka bir şey paylaşma gibi lüksü yoktur. O yüzden bir projeye imza atmak istedik. Sosyal medya da Boşnaklar olarak 1 Milyon Boşnak kampanyası yapalım dedik. Facebook,Twitter ve İnstagram da Boşnaklar 1 Milyon kişi olsun istiyoruz.Boşnaklar’ın buluştuğu sosyal medya üzerinde birleşelim ve bunu gerçekleştiren ilk sayfası olacağımızdan dolayı memnunluk duyuyoruz. Bizler Boşnak kültürünü ve geleneklerini görmüş gençler olarak bu yola çıktık. Bizler büyüklerimizden öğrendiğimiz gelenek ve kültürümüzü gelecek genç nesil kardeşlerimize ve miniklerimize yaşatabilmemiz için bu yola çıkıyoruz. Bizler Boşnaklar sayfamız olarak bir farkımız olsun Boşnaklara hizmet olsun istiyoruz. Ayriyetten sizlere bir de Sayfamızın kurucusunun da bulunduğu Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığımız Boşnak Kültür,Tarİh ve Haberleri üzerine kurulmuş olan sitemize tüm Boşnak ve Balkan dostlarimizi bekleriz. bosnaklar1.com haber sitemize bekliyoruz.

Hedef 1 Milyon Boşnak Kampanyamızda sosyal medya da birleşelim diyoruz. Boşnaklar sayfası olarak Bosna Sancak Dernekler’inden ve Başkanlarımızdan sosyal medya da 1 Milyon Boşnak kampanyamıza destek vermelerini rica ediyoruz. Tüm sosyal medya adreslerimizde kampanya Hashtag ‪#‎hedef1milyonbosnak‬ olarak kampanyamıza bu etiket üzerinden destek verirseniz memnun oluruz.

Boşnaklar Sayfalarımızı Takip Edin Facebook,Twitter ve İnstagram da Sosyal Medya da
Hedef 1 Milyon Boşnak Olalım

TAKLİTLER ASILLARI YÜCELTİR
HER ŞEY BOŞNAKLAR İÇİN DİYORUZ

Facebook Boşnaklar Sayfamız : facebook.com/BosnaklarBurayaBosna
Twitter Boşnaklar Sayfamız : twitter.com/Bosnaklar_bosna
İnstagram Boşnaklar Sayfamız : instagram.com/bosnaklar1

Haber : www.bosnaklar1.com

Related Post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir