G-5HQRNHEWSG Acun Ilıcalı, Ebru Özçelik’in çağrısına kayıtsız kalmadı! – Bosnaklar1.com

Acun Ilıcalı, Ebru Özçelik’in çağrısına kayıtsız kalmadı!

Rusya ile Türkiye arasında S-400 sözleşmesi imzalandı .
Ağustos 22, 2017
EA Sports’tan FİFA 18 Türkiye Süper Lig sürprizi!
Ağustos 22, 2017

Acun Ilıcalı, Ebru Özçelik’in çağrısına kayıtsız kalmadı!

Hatay’da 7 aylıkken yakalandığı kas erimesi hastalığı yüzünden yürüyemeyen Ebru Özçelik’in (18) en büyük arzusu, Acun Ilıcalı ile görüşmek. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, haberi yapılan Ebru Özçelik’in çağrısına yanıt verdi.

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Acun Ilıcalı, “Sevgili Ebru, şu anda Brezilya’dayım. En kısa zamanda buluşmamızı organize edeceğim. İstediğin beni görmek olsun” dedi. Kas erimesi hastalığı yüzünden yürüyemeyen Ebru Özçelik, Acun Ilıcalı’ya çağrıda bulunarak, “Aslında bir yakınımız tekerlekli sandalye verdi ama bunu sürmem için birinin yardım etmesi gerekiyor.

Akülü araç olsa kimsenin yardımına ihtiyaç duymam. İnternette dolaşmayı çok seviyorum. Babamın maddi durumu olmadığı için bu isteklerimi yerine getiremiyor. Eğer bu isteklerimi yerine getirecek olanlar olursa beni dünyanın en mutlu insanı eder. Tek hayalim, kendi başıma kendi işimi görmek ve Acun Ilıcalı ile görüşmek. Bu hayallerim gerçekleşirse mutlu olacağım” demişti.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir