G-5HQRNHEWSG Ali Koç, FB Token ile ilgili konuştu – Bosnaklar1.com

Ali Koç, FB Token ile ilgili konuştu

Bakü’de Kenan Doğulu’ya sevgi seli
Temmuz 29, 2022
Boğaz’da Ebru Yaşar fırtınası
Temmuz 29, 2022

Ali Koç, FB Token ile ilgili konuştu

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Token’ı FB, ilk uluslararası borsa olarak seçtiği Bitfinex’de 19:07 tarihinde listelenmeye başladı. Steve TV, konunun nabzını tuttuğu içeriği seyircileriyle buluşturdu.

Çarpıcı konuları ve dikkat çeken yeni transfer ismi Melis Hazal Karagöz ile önemli bir dönüşüme imza atan Steve TV, dünyada ve ülkemizde yaşanan aktüel haberleri de farklı içeriklerle izleyicisiyle buluşturuyor.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Token’ı FB’nin ilk uluslararası borsa olarak seçti. Bitfinex’de Dünya Fenerbahçeliler Günü olan 19 Temmuz’da listelenmeye başlamasından önce Sakarya yollarına düşen Steve TV ekibi, Hull City ile oynanan hazırlık maçında takımla ve Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile buluşarak konunun nabzını tuttu.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç: “Bitfinex, uluslararası borsalarda yer almak adına atmak istediğimiz bir ilk adım.”

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, kripto piyasaları açısından zor bir yıl yaşansa da yılın geri kalanında ve 2023’de pozitif gelişmeler beklediği belirterek, Fenerbahçe Token FB’nin, orijinal değerini koruduğuna dikkat çekti. https://www.qualitydergisi.com/Haberi/232501/ali-koc-fb-token-ile-ilgili-konustu


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir