G-5HQRNHEWSG Alibeyköyspor Yöneticileri Kamp İçin Bosna Hersek’te – Bosnaklar1.com

Alibeyköyspor Yöneticileri Kamp İçin Bosna Hersek’te

Srebrenitsa için 8372 Karanfil Taksim Tünel Önünde Buluşuyoruz
Haziran 30, 2018
Türk Silahlı Kuvvetleri Mehteran Birliği Bosna Hersek’te!
Temmuz 3, 2018

Alibeyköyspor Yöneticileri Kamp İçin Bosna Hersek’te

2018-2019 sezonunda TFF 3. Ligde mücadele edecek olan Alibeyköysporumuzda çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

Yöneticilerimiz bir yandan stadımızdaki tesislerin tamamlanmasıyla ilgili çalışmaları takip ederken, diğer yandan transfer çalışmalarını sürdürüyor.

Öte yandan Yönetim Kurulu Üyemiz ve Genel Sekreterimiz Mustafa Yılmaz ve İdari Menajerimiz İbrahim Demir Alibeyköysporumuzun sezon öncesi kamp programı için tesis araştırmaya devam ediyor.

Yurt içinde bir çok kamp yeri gezen Yılmaz ve Demir, geçtiğimiz günlerde Bosna Hersek’e gitti. Takımımızın en verimli şekilde hazırlıklarını tamamlaması için hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan Başkanımız Muammer Saka’nın talimatıyla çalışmalarını sürdüren yöneticilerimiz, yurt dışı kampı için Bosna Hersek’te karar kıldı.

Sezon açılışını temmuz ayının ortalarında yeni tesislerimizde yapacak olan takımımız yurt dışı kampı için ağustos ayının başında Bosna Hersek’e gidecek.

Bosna Hersek’te bulunan Genel Sekreterimiz Mustafa Yılmaz ve İdari Menajerimiz İbrahim Demir yaptıkları açıklamada, “Başkanımız Muammer Saka’nın talimatı ile Alibeyköysporumuzun yeni sezona en iyi şekilde hazırlanması için gerekli çalışmaları yaptık. Bir çok yer gezip araştırmalarımızı noktaladık. Sezonu İstanbul’da yeni yapılan tesislerimizde açacak olan Alibeyköysporumuz ağustos ayının başında Bosna Hersek’e gelip çalışmalarını burada sürdürecek. Ekibimiz burada üç takımla da hazırlık maçı oynayacak.” dediler.

Kaynak : https://alibeykoyspor.com/2018/07/02/yoneticilerimiz-kamp-icin-bosna-ersekte/


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir