G-5HQRNHEWSG ‘Araplar, Bosna Hersekli kadınların peşinde’ – Bosnaklar1.com

‘Araplar, Bosna Hersekli kadınların peşinde’

‘Boşnaklar, Sırpları sadece hayvanat bahçesinde görmek istiyor’
Ağustos 10, 2017
Boşnak, ATSO başkanlığına adaylığını açıkladı
Ağustos 10, 2017

‘Araplar, Bosna Hersekli kadınların peşinde’

Arap ülkelerinden erkeklerin, Bosna Hersek’te kendilerine uygun bir eş bulabilmek için binlerce dolar ödediği belirtiliyor.
N1 televizyonuna konuşan Bosna Hersek’teki bir turizm şirketinin yetkilisi, Dubai’deki ajanslardan birinin sahibinin küçük şehirlerden bakire bir eş bulması için yardımcısını Bosna Hersek’e gönderdiğini söylüyor. Yetkilinin anlattığına göre, ajans sahibi ‘uygun aday’ bulununca da hizmetleri karşısında turizm şirketi yetkilisine 160 bin dolar ödemiş.

Turizm şirketi yetkilisi, bir keresinde de Bosna Hersekli dul bir kadına zengin bir Arap’la evlenmesi karşılığında müstakil bir evde kendine ait kata sahip olacağı söylenince, kadının ‘bakireliğini geri getirmek için’ ameliyat olmayı kabul ettiğini anlatıyor.

N1 televizyonuna göre, zengin Arapların Bosna Hersekli kadınlarda aradığı üç özellik var: Açık tenli, büyük gözlü ve Müslüman olmaları.

Diğer taraftan kanal, eş bulmak için değil, seks turizmi için Bosna Hersek’e giden Arapların sayısının da ‘bir hayli fazla’ olduğunu aktardı.

Kaynak : tr.sputniknews.com

 


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir