G-5HQRNHEWSG Balkanlar’ın Mega Starı Dino Merlin İstanbul’a Geliyor – Bosnaklar1.com

Balkanlar’ın Mega Starı Dino Merlin İstanbul’a Geliyor

ABD’li generallerin Mehmetçik korkusu!
Şubat 15, 2018
Bafralı öğrenciler Bosna Hersek´te
Şubat 16, 2018

Balkanlar’ın Mega Starı Dino Merlin İstanbul’a Geliyor

Haber : Eyüp Sedat RAMOĞLU  – www.bosnaklar1.com

 

Zorlu PSM Caz Festivali: Dino Merlin

Caz çatısı altında; blues, elektronik, world, funk, indie, klasik, pop ve rock müziğin heyecan verici renklerini de içerecek şekilde kurgulanan Zorlu PSM Caz Festivali; bünyesindeki yan etkinliklerin çeşitliliğiyle 2-13 Mayıs tarihlerinde ikinci kez gerçekleştirilecek.

Balkanlar’ın Mega Starı Dino Merlin Konser verecek 3 Mayıs 2018 Zorlu PSM’de  Balkanların en popüler müzisyenlerinin başında gelen Bosnalı şarkıcı, yapımcı ve söz yazarı Dino Merlin 1983 yılında kurduğu Merlin isimli grup ile müzik hayatına adım atıp ve bu grup ile 5 albüm yayımladı. 1991 yılında gruptan ayrılarak kendi yolunu çizmeye karar veren sanatçının 2000 yılında çıkardığı albümü “Sredinom” Bosna Hersek, Slovenya, Hırvatistan ve Sırbistan’da yılın en çok dinlenen albümü oldu. Bosna Savaşı sırasında bir çok entellektüel isim gibi ülkeyi terk etmek yerine Bosna’da kalıp şarkılarıyla barışın destekçisi olan Merlin, 2011 Eurovision Şarkı Yarışması’nda Bosna’yı “Love in Rewind” ile temsil etti.

 

BİLETLER BİLETİX’TE

http://www.biletix.com/etkinlik/V5K32/TURKIYE/tr 


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir