G-5HQRNHEWSG Bebeklere En İyi İlaç Anne Sütü – Bosnaklar1.com

Bebeklere En İyi İlaç Anne Sütü

Sosyal medya şirketlerine Zeytin Dalı uyarısı
Ocak 27, 2018
Haşlanmış Limon Zayıflatıyor
Ocak 27, 2018

Bebeklere En İyi İlaç Anne Sütü

Çocuk sağlığı ve hastalıkları Neanotoloji Uzmanı Dr. Burçin İşcan bebeklere grip sorunlarında ne ilaç verilebilecek olduğunu açıkladı.

Çocuk sağlığı ve hastalıkları Neanotoloji Uzmanı Dr. Burçin İşcan tarafından son zamanlarda özellikle bebeklerin grip sorunlarını sürekli yaşama riski altında olduklarına değinerek bu riski geçirmenin ve grip olduklarında onlara en iyi verilecek olan ilacın anne sütü olduğu ifade edilerek vatandaşların bu konuda dikkatli olmasının altını çizerek annelerin bebekleri grip olduğunda onlara direkt olarak ilaç vermek yerine mutlaka ama mutlaka süt vermeleri ve anne sütünün bu konuda bebekler üzerinde çok büyük önemi olduğu ifade edildi.

Uzmanlar Uyarıyor!
Çocuk sağlığı ve hastalıkları Neanotoloji Uzmanı Dr. Burçin İşcan tarafından yapılan açıklamalara göre bebekler adına grip olunması durumunda anne sütünün son derece büyük önemi olduğu ifade edilirken bebeklerin mutlaka ama mutlaka anne sütüne ihtiyacı oldukları ifade edilerek bu konuda kritik grip sorunlarını dolayısı ile gerekli anne sütünün mutlaka bebeklere verilmesi gerektiği konusunda ifade ediliyor. Zira Çocuk sağlığı ve hastalıkları Neanotoloji Uzmanı Dr. Burçin İşcan tarafından bebeklerin doktora mutlaka ama mutlaka kontrole götürülmesi ve anne sütünün gerekli olan miktarlarda verilmesi gerektiğine değinerek bu konuda bebeklerin anne sütüne her daim muhtaç oldukları ve anne sütünün bebekler üzerinde çok ciddi önemi olduğu ifade ediliyor. Bu konuda bebeklerin genel olarak süt olarak normal süt yerine her daim anne sütü içmesinin son derece büyük ve son derece fazla faydaları olduğunun her bir doktor tarafından ifade edildiğini ifade etmek gerekir.

Kaynak : http://www.gazetea.com/bebeklere-en-iyi-ilac-anne-sutu-h43447.html


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir