G-5HQRNHEWSG Bosna Hersek Polisinden depremzede çocuklara anlamlı bağış – Bosnaklar1.com

Bosna Hersek Polisinden depremzede çocuklara anlamlı bağış

Kavazovic’ten İslamofobi uyarısı
Mart 16, 2023
Bakan Mevlüt Çavuşoğlu, Bosna Hersek Yüksek Temsilcisi Christian Schmidt ile görüştü
Mart 16, 2023

Bosna Hersek Polisinden depremzede çocuklara anlamlı bağış

Türkiye’de yaşanan deprem sonrası Bosna Hersek Polis Teşkilatı adına Mirsad Vilić afetzede çocuklar için kurumlarınca toplanan bağışları Türkiye’nin Saraybosna Büyükelçiliğine teslim etti.

Saraybosna Büyükelçisi Sadık Babür Girgin, İçişleri Müşaviri Mehmet Erdoğan, Ali Durmaz ve İçişleri Ataşesi Cemil Cem Aydın toplanan bağışları bugün Bosna Hersek polisinden temsilcilerin de katılımıyla gerçekleştirilen törenle kabul ettiler.

Girgin, yapılan yardımla ilgili, hem Bosna Hersek vatandaşlarına hem Bosna Hersek Polis Teşkilatına teşekkürlerini iletti.

Bosna Hersek Emniyet Genel Müdürü Mirsad Vilic de Bosna Hersek ve Türkiye’nin kardeş iki ülke olduğunu, iyi günde ve kötü günde beraber olacağını söyledi.

Geçmiş olsun dileklerini ileten Vilic, depremzedeler anısına açılan taziye defterini imzaladı. https://timebalkan.com/bosna-hersek-polisinden-depremzede-cocuklara-anlamli-bagis/


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir