G-5HQRNHEWSG Bosna Hersek’te futbolcu bir testisini kaybetti! – Bosnaklar1.com

Bosna Hersek’te futbolcu bir testisini kaybetti!

Fotoğraflarla Bosna Hersek’teki Soykırım Anlatıldı
Ekim 3, 2017
Yahoo’nun tüm kullanıcılarının hesapları çalındı…
Ekim 4, 2017

Bosna Hersek’te futbolcu bir testisini kaybetti!

Marin Galic maçta aldığı darbeyle bir yumurtalığını kaybetti, hakem o pozisyonda kart bile kullanmadı

Bosna Hersek’te kupa maçında ilginç bir sakatlık yaşandı. Zrinjki Mostar’ın 22 yaşındaki futbolcusu Marin Galic aldığı darbeye rağmen maçı tamamladı ama ardından ağrıları artınca hastaneye gitti ve yumurtalıklarından biri alındı.
Bosna Hersek Kupası’nda Sloga ile Zrinjski arasındaoynana maçta daha önce sahalarda görülmemiş bir sakatlık olayı yaşandı. Bosna Hersek Kupası’nda oynanan 1.Lig lideri Sloga, Premier Lig lideri Zrinjski’yi 1-0 yenerek eledi. Mücadelenin ikinci yarısında Zrijski forması giyen Marin Galic sağ kanattan atağa çıkarken Joco Stokic kayarak sert bir müdahalede bulundu. Stokic’in kalkan ayağı, Marin Galic’in kasıklarına geldi. Hakemin sadece faul vermekle yetindiği, kartını kullanmadığı pozisyonun ardından bir süre tedavi gören Galic karşılaşmaya devam etti.

Zrinjki Mostar’ın 22 yaşındaki futbolcusu Marin Galic aldığı darbeye rağmen maçı tamamladı. Daha sonra 22 yaşındaki futbolcu kasıklarındaki ağrının artması üzerine hafta sonunda hastaneye gitti. Yapılan muayenenin ardından Galic’in yumurtalıklarından birinin tekmeden ciddi hasar gördüğünü belirleyen doktorlar ameliyata karar verdi.

Yumurtalıklarından birisi alınan Galic, yaptığı açıklamada kulübe ve takım arkadaşlarına desteklerinden dolayı teşekkür etti ve futbola dönmek için sabırsızlandığını söyledi.

Kaynak : skor.sozcu.com.tr


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir