G-5HQRNHEWSG Bosna Hersek’te Sağlık Turizmi Fuarı’na Türkiye’den 19 hastane katılacak – Bosnaklar1.com

Bosna Hersek’te Sağlık Turizmi Fuarı’na Türkiye’den 19 hastane katılacak

Boşnak siyasetçi İzetbegovic’ten İsrail’in saldırılarına tepki: Yıkıntılardan cansız çocuk bedenleri çıkarılıyor
Mayıs 23, 2021
Bosna Hersek’te yüzlerce kişi Filistin’e destek gösterisi düzenlendi
Mayıs 23, 2021

Bosna Hersek’te Sağlık Turizmi Fuarı’na Türkiye’den 19 hastane katılacak

Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’da 21-22 Mayıs’ta düzenlenecek Sağlık Turizmi Fuarı’na katılmaya hazırlanan Türk hastaneler en yeni teknoloji ve tedavileri ziyaretçilere anlatacak.

Fuar organizatörlerinden Abdurahman Cesko, yaptığı açıklamada, fuara Türkiye’den 19 hastanenin katılacağını ifade ederek, aralarında Bosna Hersek’te poliklinik açmayı planlayan hastanelerin de olduğunu belirtti.

Sağlık Turizmi Fuarı’nın ilk kez iki yıl önce kapılarını açtığını anımsatan Cesko, fuarın geçen yıl yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle yapılamadığını söyledi.

Cesko, fuarın Türkiye ve Bosna Hersek arasında sağlık alanında önemli ilişkilerin geliştirilmesine yardımcı olduğunu belirterek, Türkiye’den birçok özel hastanenin Bosna Hersek’te temsilcilik açtığını ifade etti.

Fuara bu yıl doktorların da katılarak ziyaretçilere tavsiyelerde bulunacağını aktaran Cesko, Saraybosna’daki bir otelde düzenlenecek fuarın ücretsiz ziyaret edilebileceğini belirtti.

Cesko, özellikle Türkiye’den katılacak hastanelerin ziyaretçilere sağlık sektöründeki en yeni teknoloji ve tedavileri tanıtacağını sözlerine ekledi.

trtavaz https://timebalkan.com/bosna-hersekte-saglik-turizmi-fuarina-turkiyeden-19-hastane-katilacak/


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir