G-5HQRNHEWSG Bosna Hersek’te şiddetli deprem – Bosnaklar1.com
Bosna Hersek’te Devlet Günü vesilesiyle tören düzenlendi
Kasım 25, 2019
TBMM Başkanı Şentop’tan, Arnavutluk ve Bosna Hersek’e”geçmiş olsun” mesajı
Kasım 26, 2019

Bosna Hersek’te şiddetli deprem

Arnavutluk’ta meydana gelen 6.4’lük deprem sonrası Bosna Hersek’te 5.4 büyüklüğünde deprem oldu. Gelen son dakika haberlerine göre depremde can kaybı olmadığı kaydedildi.

Balkanlardan sabah saatlerinden bu yana deprem haberleri peş peşe geliyor. Son gelen bilgilere göre Bosna Hersek’te 5.4 büyüklüğünde deprem oldu.

Arnavutluk’ta meydana gelen 6.4’lük depremin ardından 5.3 ve 5.4 büyüklüğünde iki deprem daha olmuştu. 6 kişinin hayatını kaybettiği, yüzlerce kişinin yaralandığı ve enkaz altında kalanların olduğu bildirilirken bir deprem haberi de Bosna Hersek’ten geldi.

Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’nın 75 km güneyinde 5.4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.Depremde can kaybı olmadığı kaydedildi. Arnavutluk’ta sabah saatlerinde meydana gelen 6,4 büyüklüğündeki depremin ardından Bosna Hersek’te yaşanan deprem halkta paniğe yol açtı. https://www.turkgun.com/balkanlar-sallaniyor-haber-110505


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir