G-5HQRNHEWSG Bosna Hersek’te, Türkiye’deki depremzedelere yardımda bulunanlar için iftar düzenlendi – Bosnaklar1.com

Bosna Hersek’te, Türkiye’deki depremzedelere yardımda bulunanlar için iftar düzenlendi

Uluslararası Saraybosna Kitap Fuarı kapılarını 34’üncü kez kitapseverlere açtı
Nisan 13, 2023
Sırbistan,Kosova’yı Uefa’ya Şikayet Etti
Nisan 13, 2023

Bosna Hersek’te, Türkiye’deki depremzedelere yardımda bulunanlar için iftar düzenlendi

Bosna Hersek’in Mostar şehrinde, 6 Şubat’ta meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenenlere yardımda bulunanlar için iftar organize edildi.

Türkiye’nin Mostar Başkonsolosluğunca düzenlenen iftara, Türkiye’deki afetzedelere ayni ve nakdi yardımda bulunan, sivil toplum kuruluşlarının ve Bosna Hersekli arama kurtarma ekiplerinin temsilcileri katıldı.

Mostar Başkonsolosu Yaşar Ergün burada yaptığı açıklamada, Türkiye’deki depremzedelere yardımda bulunan Bosna Herseklilere sembolik bir jest yaparak iftar düzenlediklerini kaydetti.

Ergün, afetzedelere her anlamda yardımda bulunan Bosna Herseklilere destekleri için teşekkür ederek, bölge halkının yapılan yardımlarla Türkiye ile dayanışma içinde olduğunu gösterdiğini ifade etti. https://timebalkan.com/bosna-hersekte-turkiyedeki-depremzedelere-yardimda-bulunanlar-icin-iftar-duzenlendi/


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir