G-5HQRNHEWSG Bosna Hersek’ten gelen Çocuklar 15 Temmuz Şehitler Abidesi’ni ziyaret etti. – Bosnaklar1.com

Bosna Hersek’ten gelen Çocuklar 15 Temmuz Şehitler Abidesi’ni ziyaret etti.

Eski Boşnak Komutan Naser Oriç Beraat Etti
Ekim 9, 2017
Cumhurbaşkanı Erdoğan Sırbistan’da
Ekim 10, 2017

Bosna Hersek’ten gelen Çocuklar 15 Temmuz Şehitler Abidesi’ni ziyaret etti.

İBB Çocuk Meclisi, Dünya Çocuk Haftası etkinlikleri kapsamında Bosna Hersek’ten gelen akranları ile 15 Temmuz Şehitler Abidesi’ni ziyaret etti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren İBB Çocuk Meclisi, Dünya Çocuk Haftası kapsamında etkinlik düzenledi.

 

İBB Çocuk Meclisi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinlikte Bosna Hersek’ten gelen çocuklar, 15 Temmuz Şehitler Abidesi’ni ziyaret etti. 15 Temmuz günü ülkesini korumak için canını siper eden şehitleri anmak ve o günü unutmamak amacıyla inşa edilen abidede çocuklar, şehitleri dualarla bir kez daha andılar.

15 Temmuz Şehitler Abidesi ziyareti sonrası Bosna Hersekli akranları ile Çamlıca Tepesine çıkan çocuklar birlikte yemek yiyip, misafirlerine İstanbul’un tarihi güzelliklerinden bahsettiler. İBB Çocuk Meclisi’nin düzenlediği Dünya Çocuk Haftası etkinlikleri, toplu fotoğrafın çekilmesi ile birlikte sona erdi.

Kaynak : cocukmeclisi.ibb.istanbul


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir