G-5HQRNHEWSG Bosna’da camiye çirkin saldırı – Bosnaklar1.com
Ahmet Özdemir Özel Video BM Kudüs Oylamasında Bosna Hersek Gerçeği Boşnaklar Zülme Boyun Eğmediler
Aralık 29, 2017
Bosna savaşında TIME’a kapak olmuştu: Hayallerim vardı, şimdi her gece kabus görüyorum
Ocak 1, 2018

Bosna’da camiye çirkin saldırı

Avusturyalı futbolcudan camiye çirkin saldırı

Avusturya Ligi ekiplerinden Rapid Wien forması giyen Dejan Ljubicic, tatil için gittiği Bosna Hersek’te bir camiye alkol şişesi fırlattı. Polis tarafından gözaltına alınan 20 yaşındaki futbolcu, yaptığı saldırıdan dolayı pişman olduğunu söyledi.

Rapid Wien’in 20 yaşındaki futbolcusu Dejan Ljubicic, tatil için gittiği Bosna Hersek’te camiye çirkin bir saldırıda bulundu.

Kameralara yakalanan genç futbolcunun bir arkadaşıyla Kiseljak’ta bulunan camiye alkol şişesi fırlattığı görüldü. Polisin gözaltına aldığı Ljubicic yaptığı harekete anlam veremediğini söyleyerek, “Bana ne oldu bilmiyorum. Yaptığım hareket nedeniyle özür diliyorum, çok üzgünüm” ifadelerini kullandı.

20 yaşındaki futbolcu ayrıca yerel dini topluluklara bağış yapacağını da söyledi.

Kulübü ceza verecek

Rapid Wien’in sportif direktörü Fredy Bickel de oyuncunun yapmış olduğu saldırının ‘kabul edilemez’ olduğunu söyledi ve Ljubicic’e kulüp olarak ceza vereceklerini açıkladı.

Kaynak : https://www.yenisafak.com/spor/avusturyali-futbolcudan-camiye-cirkin-saldiri-2940753


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir