G-5HQRNHEWSG Boşnak Camiasından Abdullah Gül’e Tam Destek – Bosnaklar1.com

Boşnak Camiasından Abdullah Gül’e Tam Destek

“Bosna Hersek’te büyük bir potansiyel ve yatırım fırsatı bulunuyor”
Nisan 27, 2018
Eski Boşnak general Dudakovic gözaltına alındı
Nisan 27, 2018

Boşnak Camiasından Abdullah Gül’e Tam Destek

İzmir Bosna Sancak Dernek Başkanı Abdullah Gül, Boşnak camiasının ileri gelenleri ve Yönetim Kurulu Üyelerine verdiği kahvaltıda başkanlığa bir dönem daha aday olduğunu söyledi. 24 Nisan Pazar günü Bornova Belediyesi Altındağ Kültür Merkezinde yapılacak seçimde ‘Gül’ e tam destek çıktı.

Bornova Portakal kafe de yapılan kahvaltıya İzmir de yaşayan ve Boşnak camiasında sevilen Murat Keser, Murat Taşer, Suat Nezir, Mustafa Egi, Cafer Ersoy, Bayram Kaya, CHP Bornova Gençlik Kolları Başkanı Sadık Yıldız, Bornova AKP İlçe Başkan Yardımcısı Ethem Ok ve Boşnak camiasında sevilen simalar katıldı.

Bosna Sancak Dernek Başkanı Abdullah Gül kahvaltıda yaptığı konuşmada şunları ifade etti;

‘Altı yıldır büyük onurla yürüttüğüm başkanlık görevinde bizlerinde eksikleri olmuştur yanlışlarımız olmuştur ancak bu hatalarımızda kasıt olmamıştır. Bir dönem daha başkanlığa devam etmek istiyorum çünkü camiamıza yapmamız gereken ve yarım kalmış işlerimiz var. Bu işlerin başında siz büyüklerimizin desteği ile derneğimize bu dönemde bir dernek binası kazandırmak istiyoruz. Bu güne kadar yaptıklarımızı şimdi burada sıralamayacağım zaten sizler de biliyorsunuz yaptıklarımızı. Bu gün burada olduğunuz için sizlere ve işlerinin yoğunluğundan aramızda bulunamayan camia büyüklerimize teşekkür ediyorum’. dedi.

Kahvaltıya katılan Yönetim Kurulu üyeleri ve Boşnak camiasının ileri gelenleri de görüş ve düşüncelerini ifade ederken Abdullah Gül ve Yönetim kurulunun başarılı bir dönem geçirdiği ve güzel projelere imza attığı dile getiren camianın önde gelenleri ifadelerinde şunlara da yer verdi.

Bu birlik beraberliğin bozulmadan mevcut başkanla yola devem edilmesinin ve seçimin Boşnak camiasına yakışır bir şekilde yapılmasının gerektiği vurgusu yapılırken, seçimlere tek aday gidilmesi konusunda fikir birliğine varıldı.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir