Per. Tem 18th, 2024

Boşnak Haber Sitemiz 49 Film Gala Davetine Katıldı

By bosnaklar Oca19,2023

Geçtiğimiz Günler 49 Film Yapımcısı Mehmet Can Polat bey Boşnak haber sitemizin genel yayın yönetmeni Eyüp Sedat Ramoğlu’nu ve haber sitemizi filmin 18 Ocak 2023 günü gala gecesinde davet etmişti. Bizlerde sitemiz olarak katılım sağladık. Mehmet Can Polat beye ve ekibine teşekkür ederiz.

“49” filmi, gala gösteriminde izleyiciyle buluştu

İsmail Hacıoğlu, Hande Doğandemir, Sinan Tuzcu, Doğukan Polat, Hasan Küçükçetin ve Kerem Alışık’ın başrolünde yer aldığı “49” filminin gala gösterimi, Paribu Cineverse Kanyon’da yapıldı.

49 Film Galasına Boşnak haber sitemizin genel yayın yönetmeni Eyüp Sedat Ramoğlu ve Aydın Orman Ürünleri Başkanvekili Ahmet Günaydın Katılım sağladılar.

İşte o gala gecesinden çekildiğimiz fotoğraflar ve çektiğimiz videoları sizlerle paylaşıyoruz

Boşnak Haber Sitemizin Genel Yayın Yönetmeni Eyüp Sedat Ramoğlu

Aydın Orman Ürünleri Başkanvekili Ahmet Günaydın

Boşnak Haber Sitemizin Genel Yayın Yönetmeni Eyüp Sedat Ramoğlu ve Aydın Orman Ürünleri Başkanvekili Ahmet Günaydın katılım sağladık Katılımda Kanal D Haber Muhabiri İbrahim Konar ile hatıra fotoğrafı çektirdik.


Boşnak Haber Sitemizin Genel Yayın Yönetmeni Eyüp Sedat Ramoğlu ve Aydın Orman Ürünleri Başkanvekili Ahmet Günaydın katılım sağladık Katılımda Ayyıldız Tim Kurucusu İshak Telli bey ile hatıra fotoğrafı çektirdik.

Boşnak Haber Sitemizin Genel Yayın Yönetmeni Eyüp Sedat Ramoğlu ve Aydın Orman Ürünleri Başkanvekili Ahmet Günaydın katılım sağladık Katılımda Oyuncu Sinan Tuzcu ile hatıra fotoğrafı çektirdik

Boşnak haber sitemiz olarak oyuncuların basına verdiği röportajı video çekimine aldık.

Film Konusu ise ; Musul’da esir alınan, 49 Türk vatandaşını kurtaran MİT mensuplarının gerçek hikayesini anlatan #49Film 20 Ocak’ta sinemalarda!📽️

Boşnak dostlarımızı bu güzel filmi izlemeye davet ediyoruz.

Filmin Afişi

Haber : www.bosnaklar1.com

Related Post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir