G-5HQRNHEWSG Boşnak lider Bakir izzetbegoviç’ten Recep Tayyip Erdoğan’a destek mesajı – Bosnaklar1.com

Boşnak lider Bakir izzetbegoviç’ten Recep Tayyip Erdoğan’a destek mesajı

Avusturya’dan yürüyerek hacca giden Boşnak Müslüman Beganoviç Kerkük’e ulaştı
Nisan 30, 2023
Sırbistan Cumhurbaşkanı Vuçiç Hastaneye Kaldırıldı
Nisan 30, 2023

Boşnak lider Bakir izzetbegoviç’ten Recep Tayyip Erdoğan’a destek mesajı

Bosna Hersek‘in en büyük Boşnak partisi konumundaki Demokratik Eylem Partisinin (SDA) Genel Başkanı Bakir İzetbegovic, AK Parti İstanbul Başkanlığı’nın başlattığı #SevenSevilir kampanyasına katılarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek mesajı gönderdi.

İzetbegovic, Bosna Hersek’te de yankı bulan kampanyaya, sosyal medyadan paylaştığı bir görüntü ile katıldı.

Boşnak lider, paylaştığı görüntüde, AK Parti’nin Mayıs 2018’de Saraybosna’da gerçekleştirilen mitinginde Erdoğan hakkında yaptığı bir yorama da yer verdi.

Hadiste söylendiği gibi Allah‘ın her yüzyılda bir milletine dinini hatırlatacak bir lider gönderdiğini anımsatan İzetbegovic,”Gönderdiği zaman ona yardım da eder. Yardım ettiği zaman da onu kimse yenemez. Biz Boşnakların Aliya İzetbegovic’i vardı. Sizde de şimdi Allah’ın gönderdiği biri var. Onun adı Recep Tayyip Erdoğan’dır.” ifadelerini kullandığı konuşmasını paylaştı.

İzetbegovic, yaptığı paylaşımda “Sevilir, kardeş Recep Tayyip Erdoğan çok sevilir.” ifadelerine yer verdi. https://timebalkan.com/bosnak-lider-izetbegovicten-erdogana-destek-mesaji/


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir