G-5HQRNHEWSG Boşnak oyuncu Bosna Hersek Milli Takımı’nı bıraktı! – Bosnaklar1.com

Boşnak oyuncu Bosna Hersek Milli Takımı’nı bıraktı!

Bosna Hersek’te yüzlerce kişi Filistin’e destek gösterisi düzenlendi
Mayıs 23, 2021
Bosna Hersek’te yeni yüksek temsilci Christian Schmidt oldu
Mayıs 28, 2021

Boşnak oyuncu Bosna Hersek Milli Takımı’nı bıraktı!

Bosna Hersek Milli Takımı’nın teknik direktörü Ivaylo Petev, Başakşehir’in yıldızı Edin Visca’nın milli takımı bırakma kararı aldığını açıkladı.
Başakşehir’in yıldızı Edin Visca, milli takıma veda etti. Bosna Hersek Milli Takımı’nın teknik direktörü Ivaylo Petev, Visca’nın aldığı kararı basın mensupları ile paylaştı.

Visca’nın emeklilik kararına ilişkin duyduğu üzüntüyü dile getiren Petev, “Visca’nın emeklilik kararından dolayı çok üzgünüm çünkü elemelerdeki kilit oyuncularımızdan biri olabileceğini düşünüyorduk. Ancak kararını kabul etmekten başka şansımız yoktu. Bir gün fikrini değiştirecek olur ve arkadaşlarına, milli takıma destek olmak isterse yeniden konuşuruz. Bir yandan bu, yeni oyunculara şans vermek için de bir fırsat. Umarım herkes sağlıklı olur, iyi çalışmalar yapıp maçlara hazır oluruz” ifadelerini.
Bosna Hersek Milli Takımı forması altında alt yaş gruplarından bu yana mücadele eden Visca, A milli takım düzeyinde de 55 maça çıkarken 10 gol atmayı başarmıştı. https://www.balkanpostasi.net/edin-visca-bosna-hersek-milli-takimini-birakti/


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir