G-5HQRNHEWSG Boşnak Oyuncu Edin Dzeko: Fenerbahçe Türkiye’nin Real Madrid’i – Bosnaklar1.com

Boşnak Oyuncu Edin Dzeko: Fenerbahçe Türkiye’nin Real Madrid’i

Bosna Hersek’te Meho Kodro ile yollar ayrıldı
Eylül 23, 2023
Bosna Hersek’te 19. Selam ya Resulallah etkinliği başladı
Eylül 24, 2023

Boşnak Oyuncu Edin Dzeko: Fenerbahçe Türkiye’nin Real Madrid’i

Fenerbahçe’nin bu sezon kadrosuna kattığı golcüsü Edin Dzeko, verdiği röportajda yaşın sadece bir sayıdan ibaret olduğunu söylerken, Fenerbahçe’yi İspanyol ekibi Real Madrid’e benzetti.

Fenerbahçe’nin sezon başında Inter’den kadrosuna kattığı Bosna Hersek’li golcü oyuncusu Edin Dzeko, Prime Video’ya açıklamalarda bulundu.

“INTER’DE UMDUĞUMUZ GİBİ BİTMEDİ”

Inter’den trasnferini anlatan Dzeko, “Inter’de kalmak istiyordum çünkü orada çok mutluydum. Kulübün benimle ilgili ayrılık kararı almasını Lukaku’ya daha fazla güven vermek için aldığını düşünüyorum. Kadroda benim gibi önemli bir futbolcunun olması Lukaku’yu rahatsız edebilirdi. Bu yüzden Romelu’nun Inter’de kalmamasına çok şaşırdım. Inter’de iki harika yıl geçirdim ancak ne yazık ki umduğumuz gibi bitmedi. Şampiyonlar Ligi finalinde City’ye karşı biraz şanssızdık çünkü elimize fırsatlar geçmişti. Gol atamazsanız maçı kazanamıyorsunuz” diye konuştu.

‘YAŞ SADECE SAYIDAN İBARET’

37 yaşındaki tecrübeli oyuncu, futbolda yaşın sadece bir sayıdan ibaret olduğunu vurgulayarak, “Eğer zihinsel olarak doğru düşünüyorsanız fiziksel olarak da hazır oluyorsunuz çünkü ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Fenerbahçe’yi tercih ettiğim için çok mutluyum. Geçirdiğim 2 ayda inanılmaz iyi hissediyorum. Fenerbahçe, Türkiye’nin Real Madrid’i” ifadelerini kullandı. https://timebalkan.com/edin-dzeko-fenerbahce-turkiyenin-real-madridi/


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir