G-5HQRNHEWSG Boşnak Oyuncu Riad Bajic Konyaspor’da kalacak mı? – Bosnaklar1.com

Boşnak Oyuncu Riad Bajic Konyaspor’da kalacak mı?

Boşnak yönetmen Tanovic: İlk filmimi, savaştan sağ çıktığım için yaptım
Haziran 19, 2020
Boşnak Hemşehrimiz Banu Alkan 2. Sayfa’ya Konuk oluyor.
Haziran 20, 2020

Boşnak Oyuncu Riad Bajic Konyaspor’da kalacak mı?

Boşnak Riad Bajic Konyaspor’da kalacak mı?
Bu sezon gösterdiği performansla hayal kırıklığı yaşatan ve küme düşme hattında bulunan İttifak Holding Konyaspor’da Riad Bajic’in geleceği merak konusu.

Bu sezon başında iki sene önce transfer olduğu Udinese’den Konyaspor’a kiralanan Riad Bajic’in geleceği merak konusu. Satın alma opsiyonunu elinde bulunduran yeşil beyazlıların Bosnalı yıldız üzerinde kullanacağı insiyatif bekleniyor. Yeşil beyazlılarda ikinci kariyerini yaşayan deneyimli futbolcunun gelecek sezonda da İç Anadolu temsilcisinin formasını giyip giymeyeceği hakkında Gazete Damga’ya açıklamada bulunan menajeri Hadis Zubanovic, lig sonunu işaret ederek kaderinin o zaman belirleneceğini açıkladı.
Konyaspor savaşın içinde…
Konyaspor’un bu sezon beklenmedik sonuçlar alarak küme düşme hattında olduğunu ifade eden Zubanovic; ‘Riad için Konya ikinci evi gibi. Orayı çok seviyor. Çok da iyi ilişkileri oldu. Taraftar da onu seviyor. Ancak bu sezon kaybedilen puanlar sebebiyle takım düşme hattında. Şu durumda konuşmak hem Riad’a hem de Konyaspor’a zarar verebilir. Bu sebeple konuşmak pek de sağlıkı değil. Temmuz ayında yönetim ile bir araya geleceğiz’ dedi.

Opsiyonu 7 milyon euro
Udinese’den satın alma opsiyonuyla kiralanan Riad Bajic’in tapusunu almak isteyen Konyaspor’un 7 milyon euro ödemesi gerekiyor. Mali olarak bu kadar yüksel ücretli bir transfere gücü yetmeyecek yeşil beyazlıların Bajic için opsiyonu kullanması beklenmiyor. Ancak bir indirim söz konusu olursa değerlendirilecek. https://www.merhabahaber.com/bosnak-riad-bajic-konyasporda-kalacak-mi-1823094h.htm


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir