G-5HQRNHEWSG Boşnaklar yeni başkanını seçti – Bosnaklar1.com

Boşnaklar yeni başkanını seçti

Bosna Hersek’te Kuvvetli Rüzgar Hayatı Olumsuz Etkiledi
Aralık 14, 2017
Osmanlı’nın yadigarı: Bosna
Aralık 15, 2017

Boşnaklar yeni başkanını seçti

Karacabey Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirdiği Genel Kurul’da, Cengiz Coşkun yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.

Dernek Lokali’nde yapılan genel kurulda, Karacabey Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği yönetim kurulu yenilendi. Cengiz Coşkun başkanlığındaki yeni yönetimde; Hürriyet Yavuz, Mustafa Buğday, Şaban Tutkac, Selçuk Sayıoğlu, Burak Ok, Kadriye Vural, Şadan Erepçin ve Hakan Yalazı yer aldı.

Türkiye Bosna Hersek Kültür Dernekleri Federasyonu Başkan Yardımcılığı görevini de üstlenen Karacabey Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin yeni başkanı Cengiz Coşkun, yeni dönemde gençlere daha fazla önem vereceklerini vurguladı. Gençleri faydalı bireyler olarak yetiştirerek, derneği ileriki yıllarda onlara teslim etmek istediklerini belirten Coşkun, görev süreleri boyunca üye kayıtlarına da önem vermeye devam edeceklerini kaydetti.

Kaynak : http://karacabeytakip.com/bosnaklar-yeni-baskanini-secti/


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir