Boşnak lider Bakir İzzetbegoviç’ten Hırvatların entite taleplerine sert tepki
Temmuz 28, 2018
Boşnak Hoca Susic: “Sistem Değil Oyuncu Kalitesi Önemli”
Temmuz 28, 2018

Bosnalı Arslan Bebek Toprağa Verildi

Beynindeki tümörün tedavisi için Bosna Hersek’ten İstanbul’a getirilen ve yaklaşık 7 ay süren yaşam mücadelesini kaybeden Bosnalı Arslan bebek, ülkesinde toprağa verildi.

Yaklaşık 7 ay önce ambulans helikopterle Türkiye’ye getirilen ve Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde tedavi altında bulunan bir yaşındaki Arslan Kulacic, yapılan tüm müdahalelere rağmen salı günü yaşam mücadelesini kaybetmişti.

Arslan bebeğin, defnedilmek üzere ülkesine getirilen cenazesi, bugün ikindi namazının ardından toprağa verildi.

Bosna Hersek’in Zenica şehri yakınlarındaki Nemila köyünde kılınan cenaze namazına, Arslan bebeğin yakınlarının yanı sıra sağlık durumunu yakından takip eden çok sayıda Bosna Hersekli katıldı.

Arslan bebeğin minik bedeninin toprağa verildiği Dubovica mezarlığında hüzünlü anlar yaşandı.

Beyninde kötü huylu tümör tespit edilen ve tedavisi için gerekli olan paranın toplanması için ülkesi Bosna Hersek’te yardım kampanyaları başlatılan Arslan Kulacic, yaklaşık 7 ay önce Türkiye’ye getirilmişti.

Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde tedavi altına alınan Arslan bebeğin ilk doğum günü de 5 Temmuz’da hastane odasında kutlanmıştı.

Arslan bebek, 7 ay süren zorlu tedavinin sonunda salı günü yaşam savaşını kaybetmişti.

AA

http://timebalkan.com/bosnali-arslan-bebek-topraga-verildi/


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.