G-5HQRNHEWSG Bosnalı Oyuncu Annesine Karaciğerini Vermek İçin Kariyerine Ara Verdi – Bosnaklar1.com

Bosnalı Oyuncu Annesine Karaciğerini Vermek İçin Kariyerine Ara Verdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Eylül Ayında Bosna Hersek’i Ziyaret Edecek
Ağustos 24, 2022
Sırbistan’ın 7 Büyükelçiliğinin Twitter Hesapları Askıya Alındı
Ağustos 24, 2022

Bosnalı Oyuncu Annesine Karaciğerini Vermek İçin Kariyerine Ara Verdi


Bosnalı oyuncu Robert Periç Komşiç annesinin hayatını kurtardıktan sonra yeniden forma giymek için gün sayıyor. Periç, yaptığı açıklamada bu şekilde aslında hayatndaki en önemli finali oynadığını ve en önemli kupayı aldığını belirtti.
Hırvat ikinci ligi HNK Cibalia Vinkoviç takımında forvet oynayan 23 yaşındaki Robert geçen Mart ayında annesine karaciğerini vermek ve hayatını kurtarmak için takımdan ayrıldı.

Oyuncu annesinin 13 yıldır hasta olduğunu ve hastane hastane böbrek aradıklarını söyledi. Ancak annesinin midesi suyla dolmuş ve hayatı tehlikedeydi. Bu durum ortaya çıktıktan sonra herşeyi bırakıp İstanbul’a uçtum.

Robert annesinin hayatını kurtarmak için spor kariyerine son vermek zorunda kaldı. Karaciğerinin % 70’inin alındığı bir operasyon geçirdi. O dönemde kimse bir daha oyuncunun futbola döneceğine ihtimal vermiyordu.

Başarılı bir operasyondan sonra anne ve oğul dört buçuk ay sonra normal hayata döndü. Annesi Liljana hayata döndü, Robertin karaciğeri ise kendisini yenilemeye başladı. Robert yeniden antrenmanlara döndü ve antrenöt Tomislav Radotiç’e göre çok yakında maçlara çıkabileceğini söyledi.

Robert’in annesi Liljana 13 yıl sonra yeniden sağlığına kavuştu. Robert ise spor kariyerine tekrar devam edebilecek./Balkan Postası https://balkanpostasi.net/bosnali-oyuncu-annesine-karacigerini-vermek-icin-kariyerine-ara-verdi/


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir