G-5HQRNHEWSG Bosna’ya yardım eli – Bosnaklar1.com
Boşnak liderden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a övgü : İslam bayrağını gururla taşıyor
Haziran 10, 2018
Yugoslavya’nın Sıradışı Feministi : Sanja İvekovic
Haziran 11, 2018

Bosna’ya yardım eli

Uluslararası Aliya Düşünce Derneği, düzenlediği yardım kampanyasında toplanan yardımları, Bosna Hersek’teki ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdı.
ŞEHİTLERİN EMANETLERİNE YARDIM

Dernek Başkanı Ahmet Sert yaptığı açıklamada;

“Uluslararası Aliya Düşünce Derneği tüzüğündeki belirtilmiş olan misyon çerçevesinde ihtiyaç sahiplerine şefkat elini uzatmaya devam ediyor.

Özellikle yetim ve kimsesiz yaşayan Srebrenitca bölgesinde, yakınları şehit edilen ve Bosna Savaşı sonrası Srebrenitcadan taşınarak Bosna’nın farklı bölgelerine yerleştirilen ailelere ulaşmış bulunmaktayız.”

BOSNA HERSEK’E YARDIM DEVAM EDECEK

“Ramazan ayının bereketini fırsat bilerek yapmış olduğumuz birçok etkinliğin yanında küçük dolmuşlarımız devam ediyor.

Derneğimizin yönetim kurulu, Hanım kollarımızın ve gençlik kollarımızın desteği ile bir araya geldiğimizde özellikle Bosna’daki gerçekten muhtaç sahibi aileler için bir yardım kampanyası başlatma kararı almıştık.

Köy köy gezerek gerçekten ihtiyaç sahibi olan kişilere ulaşmaya ve onlara yardım eli uzatmaya çalışıyoruz. Çalışmalarımız Bosna Hersek’te devam edecektir” diye konuştu.

Kaynak : http://gencgazete.net/haber/bosnaya-yardim-eli-34649/


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir