G-5HQRNHEWSG Çiftlik Bank CEO’suna benzerliği başına dert oldu – Bosnaklar1.com

Çiftlik Bank CEO’suna benzerliği başına dert oldu

Savcılık düğmeye bastı 49 kişi için yakalama kararı
Mart 16, 2018
TSK’dan Afrin’e bildiri! Hem Arapça, hem de Kürtçe…
Mart 16, 2018

Çiftlik Bank CEO’suna benzerliği başına dert oldu

Edirne’de bir vatandaş, Çiftlik Bank’ın CEO’su Mehmet Aydın’a benzerliğiyle dikkatleri üzerine topladı

Edirne’de yaşayan 26 yaşındaki Recep Dural, arkasında on binlerce mağdur bırakarak kayıplara karışan Çiftlik Bank’ın CEO’su Mehmet Aydın’a benzerliği yüzünden rahatsızlık duyduğunu söyledi.

Dural, Mehmet Aydın’a benzerliği yüzünden yolda yürüyemez hale geldiğini ve çok üzüldüğünü ifade etti. Dural, zaman zaman vatandaşların fotoğraf çektiğini belirterek, “2-3 gündür bir mağduriyet yaşıyorum. Edirne ufak olduğu için şu 2-3 gündür Çiftlik Bank’ın sahibi Mehmet Aydın’a benzetiyor. Yüzümüzün güleç olmasından, kilomuzdan, saç modelimizden yolda yürüyemez hale geldim. Dün akşam lokantaya girdiğimde önce sessizlik, bakışma, gizliden fotoğraf çekme oldu. Beni ona benzettiler. Sınır kenti olduğumuz için Edirne’den kaçacak mı? diyenler oldu. Üzülüyorum. Çünkü böyle bir insan benzemek insanın gururunu acıtıyor. Her neredeyse gelsin insancıkların parasını versin. Sesimizi duysun” şeklinde konuştu.

Kaynak : https://www.memurlar.net/haber/734702/ciftlik-bank-ceo-suna-benzerligi-basina-dert-oldu.html

 


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir