G-5HQRNHEWSG Çiftlik Bank mağdurlarının umudu Muslera! – Bosnaklar1.com

Çiftlik Bank mağdurlarının umudu Muslera!

TSK’dan Afrin’e bildiri! Hem Arapça, hem de Kürtçe…
Mart 16, 2018
Arda Turan Afrin’deki askerler için kan bağışında bulundu
Mart 16, 2018

Çiftlik Bank mağdurlarının umudu Muslera!

Çiftlik Bank’a yatırdıkları paraları geri alamayan mağdurlar, Uruguay’a kaçan CEO Mehmet Aydın’a ulaşmak için Galatasaraylı file bekçisi Fernando Muslera’dan yardım bekliyor.

Türkiye son günlerde Çiftlik Bank adı altında geçen dolandırıcılık hikayesini konuşuyor. 27 yaşındaki sözde girişimci Mehmet Aydın, internet üzerinden oynanan oyun üzerinden para kazandırma vaadiyle onbinlerce insandan para toplayıp, geçtiğimiz günlerde Uruguay’a kaçtı.

Olayın Galatasaray’ı ilgilendiren kısmı ise tam da burada başlıyor. Kısa yoldan emeksiz kazanç ümidiyle sanal inek, keçi ve tavuklara para yatırıp mağdur olanlar, Uruguay’daki yetkililerle irtibata geçip Mehmet Aydın’a ulaşmak istiyor.

MAĞDURLAR MUSLERA’DAN YARDIM BEKLİYOR
Bunun için de sosyal medya aracılığıyla yapılan yazışmalarda, Türkiye’deki en ünlü Uruguaylı, Fernando Muslera ismi üzerinde mutabakat sağlandı! Mağdurlar, Galatasaray’ın tecrübeli kalecisinden yardım istemeye hazırlanıyor. Yani Muslera’dan bu kez de Çiftlik Bank mağdurlarını kurtarması bekleniyor.

Kaynak : http://www.superhaber.tv/ciftlik-bank-magdurlarinin-umudu-muslera-116597-haber


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir