G-5HQRNHEWSG Daha Önce Boşnaklar’a Sözlü Saldırıda Bulunan Rasim Ozan Kütahyalı borcunu ödemeyince kendini böyle savundu – Bosnaklar1.com

Daha Önce Boşnaklar’a Sözlü Saldırıda Bulunan Rasim Ozan Kütahyalı borcunu ödemeyince kendini böyle savundu

Tika, Bosna Hersek’te Atkap İle İlk Yardım Gönüllüleri Eğitmeye Devam Ediyor
Ocak 9, 2018
VPN kullananlar dikkat! Yüzde 40’ı kötü niyetli…
Ocak 10, 2018

Daha Önce Boşnaklar’a Sözlü Saldırıda Bulunan Rasim Ozan Kütahyalı borcunu ödemeyince kendini böyle savundu

Rasim Ozan Kütahyalı aldığı mobilyaların parasını ödemeyince hakkında icra takibi başladı. Kütahyalı yaşan bu olay karşısında “Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yakın bir gazeteciyim” diyerek kendini savundu.

2015 yılında yaklaşık 28 bin TL’lik bir mobilya alışverişi yapan Rasim Ozan Kütahyalı, borcunu ödemediği gerekçesiyle mobilya şirketi tarafından dava edilmiş ve hakkında icra takibi başlatılmıştı. Yaptığı açıklamada mobilya şirketine borcu olmadığını belirten Kütahyalı, kendisine kumpas kurulduğunu iddia etmişti.

RASİM OZAN KÜTAHYALI: CUMHURBAŞKANINA YAKINIM
Devam eden davanın son duruşması geçtiğimiz günlerde gerçekleşirken, duruşmaya katılmayan Kütahyalı’nın dava dilekçesi ortaya çıktı. Dilekçede, Kütahyalı’nın “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yakın bir gazeteci olduğu ve itibarını sarsmak amacıyla icra takibi başlatıldığı” ifadeleri yer aldı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan mobilya şirketinin avukatı Cevat Kazma, “Cumhurbaşkanımız yaptığı açıklamalarda ismi kullanılarak yapılan işlere karşı olduğunu açıkça belirtmiştir. Buna rağmen Rasim Ozan Kütahyalı, basit bir alacak konusunda dahi Cumhurbaşkanımıza yakınlığını belirterek davanın seyrini değiştirmeye çalışmaktadır” şeklinde konuştu.

KÜTAHYALI MOBİLYACIYI FETÖ’CÜ İLAN ETMEKLE TEHDİT ETTİ
Kütahyalı’nın itibarı ya da konumuyla ilgili bir durumun söz konusu olmadığını, müvekkilinin alacağını tahsil etmek için icra takibi başlattığını belirten Avukat Cevat Kazma, bu girişim sonrası Kütahyalı’nın mobilya şirketini FETÖ’cü ilan etmekle tehdit ettiğini söyledi. Yapılan tüm bu görüşmelerin kayıt altında olduğunu belirten Cevat Kazma, bunların dava dosyasında da yer aldığını sözlerine ekledi.

Kaynak : http://halktv.com.tr/rasim-ozan-kutahyali-borcunu-odemeyince-kendini-boyle-savundu-erdogana-yakin-biriyim-275306

 


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir