G-5HQRNHEWSG FETÖ’nün Arnavutluk’ta yeni hamlesi: küfürbaz hoca – Bosnaklar1.com

FETÖ’nün Arnavutluk’ta yeni hamlesi: küfürbaz hoca

Konyaspor’un Boşnak Oyuncusundan Açıklamalar
Temmuz 23, 2017
Karamürsel Boşnakları….
Temmuz 24, 2017

FETÖ’nün Arnavutluk’ta yeni hamlesi: küfürbaz hoca

Sahte hoca Kreşnik Osmani’nin Balkanlarda Türk – Arnavut kardeşliğinin pekiştirilmesi ve canlandırılması için emek harcayan kesimlere küfürler ederek gündeme gelip siyasi arenada kendini göstermesi FETÖ’nün Arnavutluk’taki yeni hamlesi olarak değerlendiriliyor.

Arnavutluk’ta “Atdheu” (Anavatan) Partisi Başkanı olan hoca olarak tanınan fakat diploması bile bulunmayan FETÖ’cü Kreşnik Osmani, Balkanlarda yıllardır Türk – Arnavut kardeşliğinin pekiştirilmesi ve canlandırılması için emek harcayan kesimlere “Erdoğan’ın köpekleri” nitelendirmesini yaparak bırakın bir hoca görünümlüye yetişkin bir insana yakışmayacak sözler sarf ediyor. Arnavutluk’ta gülenci olarak bilinen bu şahıs kendi beceriksizliklerini örtmek için asılsız yere Türkiye sevdalılarına hakeretler ediyor.

Arnavut camiasında Kreşnik Osmani’nin FETÖ’yle yakınlığı biliniyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ağır hakaretlerde bulunan Osmani’nin söylediği iftiralar ve ettiği küfürler FETÖ’yle olan ilişkisini de kanıtlar yönde. Anavatan (Atdheu) Partisi’nin arkasına gizlenerek farklı odakların hizmetinde bulunan Kreşnik bu bakımdan da FETÖ’nün karakteristik özelliği bir yere gizlenip başka odakların hizmetinde iş yapmak özelliğini de kendinde barındırıyor.

 

Kaynak : http://timebalkan.com/fetonun-arnavutlukta-yeni-hamlesi-kufurbaz-hoca/


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir