G-5HQRNHEWSG “Galatasaray’a dönmeyi çok isterim” – Bosnaklar1.com

“Galatasaray’a dönmeyi çok isterim”

Galatasaray’dan UEFA hamlesi
Mart 3, 2018
Arnavut futbolcu Cana, Galatasaray Müzesi’ni Gezdi
Mart 3, 2018

“Galatasaray’a dönmeyi çok isterim”

Galatasaray’ın eski futbolcusu Wesley Sneijder, TRT Spor’a açıklamalar yaptı..

Galatasaray’ın eski futbolcusu Wesley Sneijder, TRT Spor’a açıklamalar yaptı. Birilerinin Türkiye’deki gelecek planlarını yıktığını söyleyen Hollandalı yıldız, “kulübü ve taraftarları özlüyorum. Bir gün Galatasaray’a dönmeyi çok isterim” dedi.

Galatasaray’da çok güzel günler geçirdiğini söyleyen Wesley Sneijder, “Galatasaray’da mükemmel zamanlar geçirdim. Başarılı bir takımdık. 4 yılda 8 kupa kazandım. Gerçekçi olmak gerekirse kulübü ve taraftarları özlüyorum. Çünkü dediğim gibi orada çok iyi zaman geçirdim. Türkiye’de insanlar inanılmazdı. Bu sevginin karşılıklı olduğunu düşünüyorum” dedi.

Galatasaray’dan ayrılma süreciyle ilgili olarak, “Artık orada olmayan insanlar hakkında konuşmak doğru değil. Kulüpten ayrılan insanlar hakkında konuşmak her zaman kolaydır. Ben bunu sevmiyorum” diyen Hollandalı oyuncu, “Dediğim gibi kulübü çok seviyorum. Bir gün oraya dönmeyi çok isterim. Futbolcu olarak olur mu bilemem ama belki direktör olarak belki antrenör olarak… Geleceğin ne getireceğini bilemeyiz. O insanlar hakkında konuşmak içimden gelmiyor” ifadelerini kullandı.

Ayrılışıyla ilgili birisine kırgınlığı olup olmadığı sorusuna ise Wesley Sneijder, “Tek söyleyebileceğim, dürüst olmayan, sürekli yalan söyleyen insanları sevmiyorum. Siz kimi kastettiğimi biliyorsunuz. İsim vermek istemiyorum” demekle yetindi.

“Teknik direktör ve başkan değişimi yaşandığı için kulüp adına mutluyum” diyen Sneijder, “İşler iyi gitmiyordu. Aynı insanlarla devam edilemezdi. Umarım Galatasaray yeniden başarılar yakalar çünkü kulüp ve taraftarlar bunu hak ediyor. Umarım yakın zamanda eski günlerine geri dönerler” diye konuştu.

Planının Türkiye’de kalmak olduğunu kaydeden Wesley Sneijder, “Orada bir inşaat şirketim de var ve işleri iyi gidiyor. Birileri benim gelecek planlarımı yıktı. Bazen daha güçlü gelebilmek için bir adım yana atmanız gerekebiliyor” ifadelerini kullandı.

http://Odatv.com


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir