G-5HQRNHEWSG Genç MÜSİAD Bosna Hersek ‘te 3 T Programını Yoğun katılım ile gerçekleştirdi.. – Bosnaklar1.com

Genç MÜSİAD Bosna Hersek ‘te 3 T Programını Yoğun katılım ile gerçekleştirdi..

Bosna Hersek`te Kur`an-ı Kerim sergisi
Nisan 30, 2019
Instagram hikayelerine yeni özellik!
Nisan 30, 2019

Genç MÜSİAD Bosna Hersek ‘te 3 T Programını Yoğun katılım ile gerçekleştirdi..

Bosna Hersek Genç MÜSİAD tarafından organize edilen Avrupa Genel iştişare toplantısı ve 3 T programı yoğun katılım ile gerçekleşti.
Programa katılan Ticaret müşavirimiz Sevgin Güngör,Zenica Doboj ticaret oda başkanı Diana Babić,Türk Bosna Hersek işadamları dernek başkanı Abdurrahman Uvak,Bigmev müdürü Samir Vildić,Genç MÜSİAD Genel Başkanı Yunus Furkan Akbal,Tüboyder Başkanı Yaşar Tufan,Büyükelçilik müsteşarı Özgür Şahin,Brčko Disktrikt bölgesi başkanı Damir Bulcevič,Bakanımız Faruk Çelik ve Türkiye,Avrupa ‘dan katılan işadamları ile gerçekleştirildi.

Bosna’da 3T programının ilk oturumu olan “Bosna Hersek’te İş Fırsatları” PaneliTicari ateşemiz Sn.Sevgim Güngör, Zeničko-dobojskog Ticaret Odası Başkanı Diana Babić’ in bilgilendirmeleriyle başladı.

Sonrasında Türkiye Cumhuriyeti 64. Hükümet Gıda ve Tarım Bakanımız Sn. Faruk Çelik bey ve beraberinde Batman, Şanlıurfa, Erzurum, Rize, Kırıkkale gibi kıymetli Milletvekillerimiz programımıza teşrif etti.

Ticaret Müşavirimiz Sevgin Güngör, katılımcılarımıza ülke ile ilgili teknik bilgiler, avantajlar ve öneriler gibi birçok konuda bilgilendirme yaptı.

Sonrasında B2B görüşmelerimiz gerçekleşti.

Son olarak Avrupa Genel İdare Kurulu Başkanlar Toplantımız, Bosna Hersek BüyükelçilikMüsteşarı Sn.Özgür Şahin’in katılımıyla sonlandı.

Haber : www.bosnaklar1.com


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir