G-5HQRNHEWSG Google kaldırmıştı, o tuş geri geliyor! – Bosnaklar1.com

Google kaldırmıştı, o tuş geri geliyor!

Yunanistan Dışişleri Bakanı Kotzias Üsküp’e Geliyor
Şubat 20, 2018
Depremi uzmanlardan önce bilen cihaz!
Şubat 20, 2018

Google kaldırmıştı, o tuş geri geliyor!

Google ‘Resmi Görüntüle’ tuşu nasıl geri getirilir?

Google’un görseller ile yaptığı değişiklik tartışılmaya devam ediyor.

Google, Getty Images ile imzaladığı anlaşma sonrasında, fotoğrafların çalınması ve izinsiz kullanılmasını engellemek için arama motorundaki ‘Resmi Görüntüle’ tuşunu kaldırmıştı. Neyse ki, söz konusu tuşu geri getirmenin bir yolu bulundu.

İŞTE O YOL
Geçtiğimiz hafta kaldırılan tuşun nasıl geri getirileceği bulundu. Chrome ve Opera web tarayıcılarını kullananlar, ‘Resmi Görüntüle’ isimli tarayıcı eklentisini indirerek, tuşu eskiden olduğu yere geri getirebiliyorlar. Eklentiyi buradan görebilir ve tarayıcınıza kurabilirsiniz. https://chrome.google.com/webstore/detail/view-image/jpcmhcelnjdmblfmjabdeclccemkghjk 

Bilmeyenler için Google’dan görselleri görüntülemenin bir yolu daha var. Fotoğraflara sağ tıkladıktan sonra açılan menüden ‘yeni sekmeden aç’ diyerek de görsellerin kaynağına ulaşabilirsiniz.

Alternatif olarak, Startpage’in Google tabanlı arama motorunu kullananlar ise herhangi bir eklentiye gerek duymaksızın görselleri görüntüleyebiliyorlar.

Kaynak : http://halktv.com.tr/google-kaldirmisti-tus-geri-geliyor-295247


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir