G-5HQRNHEWSG Güzel Oyuncu : ‘Bende Boşnak geni var’ – Bosnaklar1.com

Güzel Oyuncu : ‘Bende Boşnak geni var’

Resimlerini Türk Kahvesi ile Yapan Boşnak Ressam
Ağustos 3, 2017
Saraybosna Film Festivali’nin Biletleri 4 Ağustos’ta Satışta
Ağustos 3, 2017

Güzel Oyuncu : ‘Bende Boşnak geni var’

Türkiyeli oyuncu Ceyda Ateş bir süre hem televizyondan hem de magazin basınından uzak durmuştu. Geçtiğimiz dönemde “O Hayat Benim” dizisindeki Cemre rolüyle televizyona geri döndü.

Shape Türkiye dergisine verdiği röportajdan Ateş’in motivasyonunu ve formunu korumak için tenise başladığını da öğreniyoruz.

Ceyda Ateş’i son yıllarda televizyon dizilerinde sıklıkla görsek ve tanısak da; aslında 28 yaşındaki genç oyuncunun kariyeri daha 5 yaşında Neşe Erberk’in düzenlediği çocuk güzellik yarışmasında birinci olmasına dayanıyor. Çocukluğundan bu yana pek çok dizide ve sinema filminde oynayan Ateş kendisini bildi bileli televizyon dünyasının içinde olduğunu söylüyor.

Güzelliğini Boşnak genine ve spora borçlu

Ateş, çocukluğundan beri bugünkü gibi bir fiziğe sahip olduğunu söylüyor. Düzgün fiziğinde Boşnak genlerinin etkili olduğunu düşünen güzel oyuncu, fiziğinin düzgünlüğünü korumak için de çocukluğundan bu yana düzenli spor yaptığını söylüyor. Fırsat buldukça antrenmanlarına devam ediyor.

Ateş’in son ilgi alanı ise tenis ve golf. Sadece spora değil beslenmesine de dikkat eden Ateş, sebze ağırlıklı besleniyor ve bol su tüketiyor. Güzel oyuncu eti ise pek sevmediğini söylüyor. Akşam saat 8’den sonra çok özel bir şey olmadığı sürece yemek yemiyor. Çocukluğundan beri pasta, tatlı, çikolata, abur cubur ve dondurmayı sevmediğini belirtiyor. “Benim televizyon karşısındaki çerezim yeşil zeytin, salatalık ve havuçtur.” diye de ekliyor.

 

Kaynak : http://timebalkan.com/bende-bosnak-geni-var/


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir