G-5HQRNHEWSG Hekimoğlu Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu! Dizinin Yeni Fragmanı Yayında! – Bosnaklar1.com

Hekimoğlu Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu! Dizinin Yeni Fragmanı Yayında!

Bosna Hersek Reis-ul Uleması Kavazovic, AA’nın “Yılın Fotoğrafları” oylamasına katıldı
Aralık 6, 2019
Boşnak sanatçı Mirza Selimoviç Kapadokya’da klip çekti
Aralık 7, 2019

Hekimoğlu Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu! Dizinin Yeni Fragmanı Yayında!

Kanal D ekranlarının büyük ses getirecek olan Hekimoğlu dizisinin yayın tarihi belli oldu. Yapımcılığını Red Arrow Studios şirketi Karga Seven Pictures üstlediği dizisinin senaryo uyarlamasını Banu Kiremitçi Bozkurt’un yapıyor ve yönetmen koltuğunda Hülya Geçer oturuyor. Dizinin oyuncu kadrosunda usta oyuncu Timuçin Esen’in yanı sıra, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz gibi ünlü isimlerde yer alıyor.Tanıtımlarıyla büyük heyecan yaratan dizi pek yakında ekranlarda olacak.

Hekimoğlu Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu
Yayınlandığı bütün ülkelerde 8 sezon boyunca reyting rekorları kıran ve büyük bir izleyici kitlesi yakalamayı başaran House M.D. dizisi Hekimoğlu ismiyle yakında kanal D ekranlarında başlayacak. Dizinin fragmanları sosyal medyada büyük merak uyandırmayı başardı. Hekimoğlu dizisi, 17 Aralık Salı günü izleyicisiyle buluşacak.

İşte Hekimoğlu 1. bölüm 3. fragmanı….

Salı günleri yayınlanacak olan Hekimoğlu dizisi, salı günleri en çok reyting alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kadın ve Çocuk dizisinin karşısına çıkacak. Kanal D, salı günleri yayınlanan Azize dizisini cumartesi gününe alarak reytingine güvendiği yeni dizisi Hekimoğlu’nu salı günü yayınlama kararı aldı. Bunda usta oyuncuyu bir araya getiren dizinin reytinglerde sorun yaşamayacağı tahmin ediliyor.

HEKİMOĞLU DİZİSİNİN KONUSU!

Dizide Timuçin Esen, Ateş Hekimoğlu karakterini canlandırıyor. Ateş Hekimoğlu, enfeksiyon hastalıklara ve nefroloji konusunda ünlenmiş başarılı bir doktordur. Zekasıyla herkesi kendisine hayran bırakan Dr Ateş, asosyal, ukala, kendini beğenmiş ve huysuz bir kişidir. Otoriterlerden hoşlanmayan Ateş Hekimoğlu, en ümitsiz hastaları bile zekasıyla iyileştirmeyi başarır.

Ateş Hekimoğlu, kendisini aşırı derecede beğenmesi,ukala tavırlarıyla insanları pek önemsememesi ve boş vermişlik gibi özelliklerine sahip olmasına rağmen başarılı bir doktordur. Hiç kimsenin tanı koyamadığı hastalara bile tanı koyarak onların hayatlarını kurtarır. Ancak ekibinde çalışanların psikolojilerini de sürekli bozmaktadır. Hastanenin yöneticisi onu sürekli gözlem altında tutar ve ondan asla vazgeçmeye niyeti yoktur. Çünkü en zor durumlarda bile hastaları kurtaran hep o olur. Ama Hekimoğlu yüzünden hastane de sık sık davalık olmaktadır.

Kaynak : https://www.magazinhaberleri.com/ https://www.magazinhaberleri.com/hekimoglu-dizisinin-yayin-tarihi-belli-oldu-dizinin-yeni-fragmani-yayinda/


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir