G-5HQRNHEWSG Instagram’a yeni özellik! – Bosnaklar1.com
Putin yarın Türkiye’ye geliyor
Eylül 27, 2017
Bosna’da 465 çocuk toplu mezardan çıkarıldı
Eylül 27, 2017

Instagram’a yeni özellik!

Sosyal medya ağı Instagram, son dönemlerde artan kötüye kullanımı engellemek için kullanıcılarına yeni bir özellik getirdi.

800 milyon kullanıcı sayısını aşan popüler sosyal medya devi Intagram, kötüye kullanımı engellemek için kullanıcılarına yeni bir güncelleme daha yayınladı. Yayınlanan güncelleme ile birlikte kullanıcılar yorum yönetimine sahip olacak.

YORUMLARA KISITLAMA ÖZELLİĞİ

Söz konusu özellik, yorumları belirli gruplar halinde kısıtlama olanağı tanıyor. Takipçileriniz veya sizi takip eden kişiler, herkese açık hesaplar, gizli hesaplar, belirlenen hesaplar gibi seçeneklerde size gelen yorumları kısıtlayarak Instagram’ı kötüye kullanan kişilerin önüne geçmenizi sağlıyor.

Kullanıcı sayısının artması ile birlikte güvenlik anlamında büyük çalışmalara imza atan sosyal medya devi, tüm kullanıcılarına bu gibi özellikler ile profillerini daha fazla kişiselleştirme imkanı tanımaya çalışıyor.

 

Kaynak : www.hilalhaber.com


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir