Paz. Tem 14th, 2024

İşte iOS 11 Çıkış Tarihi ve Güncellemeyi Alacak Modeller!

By bosnaklar Eyl21,2017 #iOS 11 #teknoloji

iOS 11 çıkış tarihi

Apple’ın yeni kampüsünde düzenlenen özel etkinlik kapsamında yeni iPhone modelleri tanılırken, birçok kullacının uzun süredir beklediği iOS 11 çıkış tarihi de açıklandı.

 

WWDC’17 etkinliği kapsamında birkaç ay önce duyurulan iOS 11 güncellemesi, her zaman olduğu gibi içerisinde onlarca yeni özellik barındırıyordu. Öncelikle iMessage uygulamasına iCloud desteği geleceği açıklanmış, Apple Pay’e para gönderme seçeneği eklendiği belirtilmişti. Daha doğal konuşan Siri, kamera uygulamasına gelen HEVC desteği, tamamen değişen denetim merkezi, Air Play 2 ve yenilenen App Store, güncellemenin baş aktörleri konumundaydı.

iOS 11 çıkış tarihi ise bugün yapılan Apple Özel Etkinliği kapsamında duyuruldu ve güncellemenin herkes için 19 Eylül tarihinde yayınlanacağı açıklandı. Tüm bu değişikliklerin yanı sıra çeşitli hata gidermeleri ve performans güncellemeleri de vaat eden Apple, iOS 11’in çıkacağı modelleriyse şöyle sıralamıştı:

iOS 11 Alacak Modeller iPhone 7 iPhone 7 Plus iPhone 6s Plus iPhone 6s iPhone 6 iPhone 6 Plus iPhone SE iPhone 5s iPad 5. Jenerasyon iPad Mini 2 iPad Mini 3 iPad Mini 4 iPad Air iPad Pro iPod Touch 6. Jenerasyon Bu modellere sahip olan kullanıcıların 19 Eylül’den sonra iOS 11 ile tanışacağı ve açıklanan tüm yenilikleri kullanabileceğinin altı çizildi. Güncellemeye dair daha detaylı bilgileri hemen aşağıdaki içeriklerimize tıklayarak görebilirsiniz:

 

Kaynak : www.kartal24.com

Related Post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir