G-5HQRNHEWSG Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısı seyirci yüzünden elendi! – Bosnaklar1.com

Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısı seyirci yüzünden elendi!

Kanal D’den yeni yarışma programı! Hangi ünlü isim sunacak?
Temmuz 19, 2018
Google CEO’su da açıklama yaptı
Temmuz 19, 2018

Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısı seyirci yüzünden elendi!

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2018-07-17 13:04:40Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Kim Milyoner Olmak İster programına katılan bir yarışmacı seyirci joker hakkını kullandı.

Kim Milyoner Olmak İster programında ilginç anlar yaşanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz bölümde kendine mutfak konusunda aşırı güvenen yarışmacının yemek sorusunda elenmesi izleyicileri şaşkınlığa uğratırken bir sonraki bölümde seyirci joker hakkını kullanan yarışmacı yanlış şıktan dolayı elendi.

SEYİRCİYE GÜVENEN YARIŞMACI BEKLEMEDİĞİ SONUÇLA KARŞILAŞTI

Yarışmacı, bir soruda kararsız kalarak seyirci joker hakkını kullanmak istedi ama hiç beklemediği bir sonuç ile karşılaştı.

Yarışmacıya sorulan soru şu şekildeydi; TDK`ye göre `Güçlük, korkulacak, tehlikeli durum` anlamına gelen kelimenin doğru yazılımı nedir? Şıklar arasında kararsız kalan yarışmacı seyirci joker hakkını kullanmak istedi.

SEYİRCİ YANLIŞ ŞIKKI İŞARETLEDİ

Kim Milyoner Olmak İster?` yarışmasının 760. bölümünde bir yarışmacı 7 bin 500 TL`lik soruda seyirci joker hakkını kullandı. Ancak seyircinin de soruya yanlış cevap vermesiyle yarışmadan elendi. Neye uğradığını şaşıran yarışmacı şoku kısa bir süre üzerinden atamadı.

Kaynak : http://www.medyaradar.com/kim-milyoner-olmak-ister-yarismacisi-seyirci-yuzunden-elendi-haberi-1232338


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir