G-5HQRNHEWSG Konyaspor’un Boşnak Oyuncusundan Açıklamalar – Bosnaklar1.com

Konyaspor’un Boşnak Oyuncusundan Açıklamalar

Ahmet Tezcan TRT’nin dev projesi ‘Aliya’yı anlattı
Temmuz 23, 2017
FETÖ’nün Arnavutluk’ta yeni hamlesi: küfürbaz hoca
Temmuz 23, 2017

Konyaspor’un Boşnak Oyuncusundan Açıklamalar

Temsilcimiz Atiker Konyaspor’un Boşnak oyuncusu Amir Hadziahmetovic, Erzurum’da başlayan kamp hazırlıklarının Avusturya’da antrenmanlar ve özel maçlar ile yoğun ve güzel bir şekilde devam ettiğini ifade etti.
“Sezona Erzurum’da yaptığımız birinci etap kampı ile başladıktan sonra şimdi Avusturya’da ikinci etap kampındayız ve sıkı bir şekilde çalışıyoruz” sözleriyle açıklamalarına başlayan oyuncumuz Amir Hadziahmetovic,“Burada oynayacağımız üç hazırlık maçı bulunuyor. Bu maçları da geçtikten sonra çalışmalarımızı tamamlayıp yeni sezon için hazır hale geleceğimize inanıyorum” diye konuştu.

Oyuncu Amir Hadziahmetovic, “Bizim için çok zorlu bir sezon geçecek. Üç kulvarda birden mücadele vereceğiz. Bunun üstesinden geleceğimize inanıyorum. Çünkü yeni katılan arkadaşlarımız çok kaliteli ve çok iyi oyuncular” derken, yeni sezonun takımımız açısından son iki sezonda olduğu gibi başarılı geçeceğine inandığını da sözlerine ekledi.

 

Kaynak : http://konyasporluyuz.com/haber/genel/konyasporun-bosnak-oyuncusundan-aciklamalar.html


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir